Gå til innhold

maasoey

Medlem
  • Innholdsteller

    436
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av maasoey

  1. viewtopic.php?f=15&t=221659 Bytte i dieselbørse?
  2. Ligger her fremdeles.
  3. Har en fordelingskasse til iX i meget god stand liggende. Var meningen å skifte den kassen jeg hadde på min, men kom aldri så langt med det prosjektet. Så nå selger jeg den videre. Bilder:
  4. Ønsker å se bilder av bilen... Selv om jeg har sett den i sommer!
  5. http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=25466624 Kan byttes i varebil som f.eks Transporter eller lignende. Pris kan diskuteres.
  6. bilder!
  7. Diff fra 325iX interessant? Send sms til 90719237, da jeg neppe kommer til å kikke innom tråden din igjen.
  8. Har en ekstra E6750. Hva byr du? Send sms til 90719237
  9. Byr 1250. Hvordan er batteriet? Lader den etc.?
  10. Nokian Hakka R er svært gode piggfire vinterdekk.
  11. Grunnet et ganske spesielt prosjekt lurer på om det er samme bunnpanne på M20 (bensin) og M21 (diesel)?
  12. Takk, Zahlo viewtopic.php?f=15&t=155098 Her er salgstråden.
  13. Da blir "opeln" vurdert solgt eller byttes i bil med hengerfeste! 230.000km - har sett disse oppe i 450.000km, med disse motorene. Elektriske vinduer, varmeseter, servo, manuell. Positivt: Går utrolig billig. Snakker om 0,5liter / mil, uansett kjørestil. Justert opp dieselpumpa litt, så er faktisk ganske sprek. Eu-godkjent nå i vinter. Nye sommerdekk, 2 nye vinterdekk. Samtlige foringer i forstilling byttet. Siden jeg har verksted, byttet jeg bare alt når jeg først var igang. MEGET bra varmeseter. Lite rust. Negativt: Bulk på framskjerm. Mangler ett tåkelys. Litt slapp termostat, klarer ikke å holde 90 grader på langkjøring. Speilene har (hatt) elektrisk styring, men virker ikke lengre. Ikke spesielt fin i lakken. Litt slarkete girkasse, men funker bra. -Ingen alvorlige mangler, men kanskje litt irriterende for enkelte. Grunnen til salg: Mangler hengerfeste! Pris ved rent salg: 15.000 Bilder:
  14. Er opel aktuelt? Type 1,7diesel som nesten ikke bruker drivstoff? sender bilder på PM om interessert.
  15. Fjærer foran passer. Fjærer bak + dempere bak passer. Det passer uansett modell, så lenge det er E30. Men dempere foran vet jeg ikke.
  16. Finner et voltmeter og slenger på polene på batteriet når du har startet bilen. Hvis det overstiger noe særlig mye mer enn ca 14,8 volt, har du et problem.
  17. Jeg har 325i 87mod bærebruer, fjørbein foran. Fjørbeinene er nye, ikke monter på bil enda. Men fjærene og demperene er brukte, men i svært god stand. Send PM.
  18. Jeg har , hva byr du? Send PM da jeg mest sannsynlig ikke kommer til å se innom denne tråden igjen. Kan sende imorgen.
  19. Ønsker å kjøpe xenon-sett snarest!
  20. Innbyttepris som i prisen på bilen, eller eventuell bil du tar inn?
  21. Solgt og sendt. God helg!
  22. Er ikke verdt 95 mil for noen stålfelger, da.
  23. hvor bor du? har 4 stk, men bor på helgeland.
×
×
  • Opprett ny...