Hei
Min 525 ixat selges snarest mulig, da garasjen er blitt full.
EU-godkjent fram til 2016, har gode sommer og vinterhjul. 17" sommerdekk på BBS-felger spesielt tilpasset innpress på firehjulstrekk.
Grått skinn-interiør.
Gi et passende bud, så kanskje vinterbilen er på plass før jul.
Sigmund
PS glemte å si at bilen er calypsorød, og kan leveres med skiguard 850 i bilens farge
Jeg har en 1992 525ixat, eu godkjent i år og forsåvidt i bra stand.Pent grått skinninteriør, 8 bra dekk, hvor sommerhjulene sitter på spesialproduserte BBS felger.
Hengerfeste, bra cd-spiller.
Noe rust er det selvsagt, men også mye bra med bilen.
SD
Hei
Min unike L6 selges da den blir alt for lite brukt. Den er i grei bruksstand, men fortjener mer oppmerksomhet enn den får.
Noen småting er det selvsagt, men det kan vi ta etterhvert.
Kmstand er i miles.
Pris: 120 000,-
Hei
Jeg har ikke lagt inn en prisantydning nettopp fordi jeg vurderer om jeg skal selge. Det er så enkelt at hvis budet er det riktige så selger jeg bilen for å få garasjeplass til neste hobby som muligens blir en 850
Det kommer flere bilder etterhvert, men på grunn av vinterlagring så har jeg bare noen gamle bilder. Har fått tak i orginal spoiler og satt på tidsriktige BBS-felger
Hei.
Jeg vurderer å selge min hobbybil, en strøken luksusutgave av 635csi. Amerikansk versjon med masse skinninteriør og flotte detaljer.
Eneste i norden?
Ta kontakt
Eneste i Norden?
Min 1987 mod BMW L6 (Luxury) vurderes solgt. Noen småting bør fikses, men stort sett en strøken bil som er meget spesiell.
Er du på utkikk etter en samler-sportsbil med utpreget luksuriøst preg så ta kontakt?
Sender bilder ved behov.
Sigmund