Gå til innhold

DieselVegard

Medlem
  • Innholdsteller

    901
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn:
    Intetkjønn
  • Bosted:
    Stjørdal

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

DieselVegard's Achievements

  1. Jeg har også en E83, og har hatt bilen inne hos Bilradiospesialisten i Trondheim. Jeg tankte å montere en Din1-spiller. De har ett problem, og det er en dings som gir signal til signalforsterkeren slik at den ikke skal skru seg av. Dette var visstnok en dings som var vanskelig å få tak i. Noen med erfaringer rundt dette?
  2. Hvor er det vanlig at dette ryker? I selve kabelen mellom karosseri og dør?
  3. Det samme har nå skjedd på min 06 X3. Hos meg virker ikke speiljusteringen heller. Gjør det det hos deg?
  4. Har kjøpt en 2006 X3, der verken speil eller vindusheiser virker. Rett før jeg kjøpte bilen sa eieren at det hadde blitt noe krøll med speilene, at de gikk ut og inn av seg selv. Jeg var så dum at jeg testet ikke vinduene da jeg kjøpte bilen, men de virket "litt." Nå virker ingenting. Ikke vinduer, ikke å justere speilene, ikke å "slå inn" speilene og det er heller ikke lys på den barnesikringsknappen. Det ER lys i selve bryterpanelet. For meg lukter det ledningsbrudd, f.eks. i døra, eller kan selve bryterpanelet ta kvelden? Noen som har vært borti noe lignende?
  5. Vet du hvordan disse blir på en E83?
  6. Kun originale BMW-hjul. Kan byttes i stygge 20" felger med NYE 255/30-20 Hakka piggfri.
  7. Kun originale BMW-felger. Kan byttes i stygge 20" med NYE Hakka 255/30-20 Piggfri.
  8. Hvordan fikk du stålbiter inn i innsuget fra den gamle motoren som havarerte?
  9. Jeg har en 14 F25 som var inne på EU-kontroll akkurat nå. Der er det påvist slakke i tannstanga, så denne byttes på garanti. Det har nå kommet en forbedret utgave av denne. Jeg har lest litt på utenlandske fora, og der virker det som om dette er ganske vanlig. Heldigvis har jeg fremdeles garanti
  10. 2007-2014, altså begge karosseriene er av interesse. Bør være GODT utstyrt. Anyone?
  11. Hvor stor er den?
  12. Av en eller annen grunn er dette vnaskelig å bli kvitt. Selges nå for 7500,- Kan leveres mellom Trondheim og Oslo neste helg.
  13. Jepp.. Det nye karosseriet 2011-> under 100' km. Anyone?
  14. Vurderer E39, også har jeg plenty 3-serie hjul. En E36/46/9? har jo ca ET 36/40, og en E39 har ca 20/22. Stemmer det da ikke at slike ville løst problemet 100% http://m.ebay.co.uk/itm/4-20mm-BMW-ALLOY-WHEEL-HUBCENTRIC-74-1-72-6-SPACERS-LONG-m12-x-1-50-45mm-BOLTS-/130897337789?nav=SEARCH
×
×
  • Opprett ny...