Heiter ikkje frontsett, det heiter komponentsett. Det er ikkje vanskeligt å modifisera litt slik at dei fleste høgtalere skal passe. Kva er grei pris for deg? For meg er det 5-6 tusen
Ikke for å være ekkel med deg todleif, men i stedet for å skrive svada på forumet her så finn deg noe annet spennede å gjøre på.. Når vi spør om noe så er det ikke for morro..som regel da.. Skal prøve å ikke virke selvgod jeg heller i denne tråden..hehe, men jeg har selv byggd, og har deltatt i stereobygging i mange biler opp gjennom årene..modifisert myye for å få ting til..masse bannskap og brukt alt for mange tusen.. Men når jeg i dag spør om disse gutta som driver stereo i E34..om det per i dag finns noe komposett som er tilpasset(merk.) E34, så var det som sagt fabrikkTILPASSET jeg mente, for å slippe å tilpasse..
Når det gjelder komposett til 5-6 tusen så håper jeg du har masse glede av de. I de 3 siste bilene mine har jeg brukt Alpine Type X, og mener at de spiller utrolig pent. Til 2500,- ..