Gå til innhold

Vidigal

Medlem
  • Innholdsteller

    50
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Bergen

Vidigal's Achievements

  1. Hei Når jeg starter bilen kommer det opp at bilen skal ha service om 3500 km. Mitt spm er om bilen selv skiller mellom oljeservice og inspeksjon? Bilen det er snakk om en en 2003 mod BMW 318 Diesel.
  2. Da eg jeg interessert i dem Når hadde det passet for deg at jeg hentet de evt?
  3. Som emnet sier, så er jeg interessert i å kjøpe sommerdekk i dimmensjonen 205x55x16 Dekkene bør være gode og befinne seg i Bergensområdet
  4. Hei Har du disse enda? Er det kast i dem eller andre ujevnheter?
  5. Hvor i landet befinner felgene seg?
  6. Hvor i landet holder felgene til?
  7. Hehe, høres ut som du traff på rette karen då Bilen min er jo ikke gått mer enn 103.000 km heller. Men men
  8. tror det ble utvidet garanti fra 2004. Jobben bmw gjorde i 2007 er sikkert ok den, men at det nye produktet (herunder dørene) bare skal holde 2,5 år forbauser meg. Derfor jeg lurer på å reklamere? Skulle jo tro at en kan forvente at holdbarheten er mer enn 2,5 år. Reklamasjonsretten er vel 5 mener jeg å huske? Litt tragikomisk at mobiltelefoner har 5 års reklamasjonsrett, mens holdbarheten på eksempelvis dører er halvparten
  9. Er innforstått med at garantien på bilen er gått ut. Men jeg trodde faktisk det var garanti/reklamasjon på nye deler. Skulle jo absolutt tro at bmw, som andre bilmerker, forbedret nye deler og ikke satt på dører som var av samme "kvalitet". Uansett utrolig om holdbarheten bare er 2,5 år på de nye dørene som er satt på. ikke vet jeg, men..
  10. Hei Har nettopp vært å hentet meg en "ny" E46 (2003 modell, registrert i mars 03). Fikk beskjed at dørene var skiftet på garanti av Bmw i januar 2007, så da var håpet at dette problemet var ute av verden. Ved nærmere øyesyn har BMW (Jæger) funnet ut at tre dører må byttes, igjen. De mente bilens rustgaranti er gått ut, og at de evt må søke importør om å skifte dørene på garanti. Høres ikke dette veldig merkelig ut? Jeg trodde det var seks nye år med garanti på dørene når de var skiftet ut, eller at jeg kunne reklamere i henhold til 5 års reklamasjon på de nye delene? Er det noen som har erfaring med denne problemstillingen?
  11. Hva kunne du tenkt deg for felgene?
  12. Hvor mye tenkte du deg for disse?
  13. Hei Har fått en slags suse/pipelyd i bilen som høres mellom 2000 til 3000 omdreininger ved gasspådrag. Noen som har erfaringer eller ide om hva dette kan være? Bilen det gjelder er forøvrig en 3serie, E46 Klarer ikke helt å lokalisere hvor lyden kommer fra, men føles som om det er framme eller under bilen!
  14. Kan med en gang si at det der e svindel, desverre. Følger jevnlig med på Finn og den annonsen er av typisk svindeltype!! Les forøvrig dette: http://www.bt.no/forbruker/article846053.ece
  15. Hei Er det noen som har noen gode 18" dekk til salgs i Bergensområdet? Helst 225x40 dimmensjon
×
×
  • Opprett ny...