Gå til innhold

manfred

Medlem
  • Innholdsteller

    7
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Contact Methods

  • MSN
    manpiece90@hotmail.com

Profile Information

  • Interesser:
    verdal

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

manfred's Achievements

  1. Gammel tråd mn værdt et forsøk, har du de enda? 😆
  2. Har du du de fortsatt også??
  3. Hei, gammel tråd men prøver likevel, er alt solgt?
  4. Heidu. Ser det er en gammel tråd men, har du felgene enda?
  5. hei. toppen i motoren min seilte sin kos. så jeg kjøpte en ny bruktmotor, men saken er at motoren var av nyere årsmodell og kliss lik, bortsett fra at det var vanos på den. jeg får ikke start, og jeg tror det er pga. startsperre. hvordan kan jeg løse dette?
  6. tusen takk:) har m5 bakfanger, m5 spoiler og m5 sideskjørt på 520'n min, så tenker jeg å kjøpe m5 framfanger og. bilen er diamantsvart metallic. og har ac schnitzer type 2 felger, 10" bak og 8.5" fram. usikker på om jeg skal ha sideskjørt og fangere helt diamantsvart, eller diamantsvart med den gråfargen som egentlig er på m5. burde jeg gå for diamantsvart med grå, eller blir dette for domt? siden det ikke er en m5.
  7. hei:) tror dette er den fineste m5 jeg sett! lurer på om du, evt. noen andre vet hva den orginale gråe fargekoden på sideskjørt, og leppene på fangerne er? håper på svar:)
×
×
  • Opprett ny...