Gå til innhold

BMW ///BJ

Medlem
  • Innholdsteller

    458
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Asker

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

BMW ///BJ's Achievements

  1. Pris på innsuget? Hvordan er passformen på det?
  2. Er det mye slitasje i sidestøtter og evt noen hull?
  3. Noen som har en diff til M3 3.0 i god stand, lav km og selvfølgelig uten ulyder og lekasjer? Helst i nærheten Akershus eller Buskerud. Mvh Bjørn
  4. Hvis du får ordnet bilde under og ovenfra, og under kambukker så holder vel det. Er dette fra b30 eller b32?
  5. Høres veldig bra ut! hvor holder du til? Har vel egentlig ikke noe sånn spes gøy til s50 annet enn lite brukt kn filter, har desverre ikke noe deler for e30.
  6. Må være uten skader og riper etc, er mulig at kamhus fra B32 passer også!? Ta kontakt om du eller noen du vet om har dette, da jeg trenger dette veldig fort Bjørn
  7. vil du selge deler av den? eller har du tilsvarende du selger i deler?
  8. ingen som har dette?
  9. har du fortsatt vanosen?
  10. har du fortsatt svart dashbord? komplett?
  11. ønsker å få kjøpt en vanos i grei stand, helst type rolls royce, vanos fra s50b32 passer ikke! Bjørn
  12. passer kun på sedan denne? eller er lukene like på coupe og sedan?
  13. du har ikke en vanos fra en s50b30 liggende?
  14. har du vanos?
  15. Du fant riktig? Har ikke bilde av de aktuelle lampene, men skal være de her; http://www.gsbildeler.no/nettbutikk/vare/71/649625 Men jeg mener mine er litt tonet ( husker ikke helt da jeg har gul film over )
×
×
  • Opprett ny...