Gå til innhold

BMW__e30

Medlem
  • Innholdsteller

    109
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Vestfold

BMW__e30's Achievements

  1. Lurer på å bestille derifra selv Men hvordan er det å få det frakta? Går ikke som "farlig gods"?
  2. Lurte på det samme selv Stiv pris også for å si det sånn..
  3. Må få høre om du merker noe forskjell etterpå. Og hvordan overhalingen går. Vurderer det samme på min iløpet av vinteren. (justere ventiler, vanos og rådelager) Edit: Er ikke tilfedigvis du som var med på NM i lillestrøm?
  4. Noen bilder jeg tok. http://s274.photobucket.com/user/Healin ... eet%202013
  5. "Å kjøre Hyundai er det samme som å pule en kompis i ræva. Det er sikkert godt, men man gjør det bare ikke!"
  6. Har alt sammen ja Kom med et bud da:)
  7. bump
  8. Har bud på 4000,-
  9. Den er grei!
  10. kilometerstanden på bilen var 198 000 tror jeg. Mener rattet var helt og pent. Kan se om jeg ikke får tatt ett nærbilde eller to i morgen.
  11. begge er elektriske ja, kun memory på ene stolen (engelske førerstolen) Interiøret er helt og pent det, er som du ser på bildene. Bittelitt slitasje på ene stolen ser du. Merker i baksete er fra transport på henger (lå i klem). bildene blei tatt rett etter.
×
×
  • Opprett ny...