Gå til innhold

BMW__e30

Medlem
  • Innholdsteller

    109
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av BMW__e30

  1. Lurer på å bestille derifra selv Men hvordan er det å få det frakta? Går ikke som "farlig gods"?
  2. Lurte på det samme selv Stiv pris også for å si det sånn..
  3. Må få høre om du merker noe forskjell etterpå. Og hvordan overhalingen går. Vurderer det samme på min iløpet av vinteren. (justere ventiler, vanos og rådelager) Edit: Er ikke tilfedigvis du som var med på NM i lillestrøm?
  4. Noen bilder jeg tok. http://s274.photobucket.com/user/Healin ... eet%202013
  5. "Å kjøre Hyundai er det samme som å pule en kompis i ræva. Det er sikkert godt, men man gjør det bare ikke!"
  6. Har alt sammen ja Kom med et bud da:)
  7. bump
  8. Har bud på 4000,-
  9. Den er grei!
  10. kilometerstanden på bilen var 198 000 tror jeg. Mener rattet var helt og pent. Kan se om jeg ikke får tatt ett nærbilde eller to i morgen.
  11. begge er elektriske ja, kun memory på ene stolen (engelske førerstolen) Interiøret er helt og pent det, er som du ser på bildene. Bittelitt slitasje på ene stolen ser du. Merker i baksete er fra transport på henger (lå i klem). bildene blei tatt rett etter.
  12. Pærene er jo helt nye da Ordentlig kina kvalitet da?
  13. Stemmer det.
  14. Noen som veit hvorfor led pærene mine begynner å blinke etter de har stått på i noen minutter da? Kan forsvinne i ett sekund også komme tilbake i noen sekunder også holder de på sånn. Veksler mellom å kutte på høyre og venstre side. Er en e46 coupe 2001. Led pærer i grøftelysa av denne typen: http://www.ebay.com/itm/120961463765?ss ... 1497.l2649 Prøvd å koble de med og uten motstand, ingen forskjell. Dårlige pærer?
  15. bump
  16. bump, pris er diskuterbar
×
×
  • Opprett ny...