Gå til innhold

janheolsen

Medlem
  • Innholdsteller

    12
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Kjøretøy
    F11 520dat E36 cab

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

janheolsen's Achievements

  1. http://www.finn.no/finn/car/used/object?editAd=true&finnkode=59318502
  2. Meget fin og hel 530 DAT selges(e61 nye type girkasse). Fulgt alle servicer og bytta slite deler mellom serviser. Påkosta siste år: ny frontrute,nye luft belger og kompressor bak, skiver og klosser foran, batteri, defa-varmer med lading. Meget godt utsyrt: komfortseter,panorama glasstak,M.sport,regnsensor,aut fjernlys, cruise controll med bremsefunksjon, headup display,navi,blåtann, activsteering,autoblenbare speil utvendig og innvendig osv. Eu kontroll og servise tatt 19.3.15 heftelser slettes ved salg ,ikke innbytte Må ses og prøves REG NR DN51524 Står i nedre telemark men kan og vises i vestfold. Kontakt på 91606395 SOLGT
  3. problem funnet... kabel fra dynamo til starter fra ikke strammet til nok og fikk dermed ikke nok kontakt når det var belastning.( det var ikke jeg som har bytta starter) så den gamle dynamoen er nok iorden..
  4. veit noen hvor hovedrele evt sitter, har sjekka det som ligger ved hoved hjernen og det virker som det skal
  5. ja mulig det er et jordings punkt, men da ville vel det elektriske ikke fungert ellers ville jeg tru. men trur jeg skal gå over koblingen mellom starter og dynnamoen. selv om det betyr og demonter innsuget.
  6. hei Bytta nytt batteri og ny dynnamo på en e 36 cab 318i 98 mod. så trudde jeg at alt skulle være i orden, men måler på batteriet 12v når motoren går. måler og på pluss punkte i motor. der og kun 12 v. måler på dynamoen 14 v. har og kontrollert at det er forbindelse fra dynamo ( som er kobla via Starter) til pluss punkt i motor rom. Noen videre råd på hva en skal feilsøke på?
  7. Hei Har montert dette i min BMW 5 e 61 . grei instasjon og da monterte jeg glass antenne. fungerer greit. Jeg spurte og levrandøren det samme og de sa at jeg måtte innstalere glass antenne,
  8. Takk for det:)
  9. Noen som har bytta bakluke dempere på bmw e61 Toring ikke automatisk åpner Fremgangs måtte?
  10. Marius2002 Har du fortsatt det skjema fra Koed? Mulig og legge det ut? MVH Jan H
  11. Har noe av det samme problemt. finnes ikke lys i noen instrumenter i bilen min en 318i cab 98.ingen liv i temp måler eller klokke. kun varselamper og kilomet stand som lyser av instrumenter. Kan det være lys dimmer? Jan Henning
×
×
  • Opprett ny...