Gå til innhold

Stephan89

Medlem
  • Innholdsteller

    25
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Stephan89

  1. Holder til i Oslo området, hadde tenkt meg rundt 3500,-!
  2. Selger 4 stk hele og pene felger, komplett med sommerhjul og gode dekk. Firestone Firehawk TZ Fuel Save 205/55-R16" Felgene er pene med få riper. Felgene har boltsirkel 5*120 Holder til i Oslo Jeg vet at felgene passer BMW e36 og e46. (Helt sikkert flere modeller også)
  3. Tr.heim blir litt for langt unna dessverre..
  4. Hva må gjøres med en slik motor for å få den 100%? Mulig bare times opp igjen, og mulig bytte noen ventiler, og i værste fall et stempel. Men tror faktisk motoren gikk for bila i Drammen skrudde litt på den. Men vet ikke sikkert. Så om du har ei sprekt blokk, må jo dette være av intr. Kan du sende meg tlf nr ditt på PM? Skal høre om det ikke er for sent. Har fått tak i en 316 motor som har gått 163k, men han skal ha 10k.. Noe som er litt mye. Vet du om det er noe som må gjøres hvis jeg setter i en 318 motor? Er det likt ledningsnett, hjerne etc?
  5. Hva må gjøres med en slik motor for å få den 100%?
  6. Har mekaniker som gjør jobben for en billig penge for meg.. Det er sprekk i kanalen i blokka. Så hele dritten må byttes..
  7. Vil ha en som er gått litt kortere enn som så, ellers takk
  8. Trenger hele.. Min nekter å lyse pga rust/korrosjon..
  9. Okei, takk for svar! Merket du noen forskjell på effekt etter å ha byttet ECU?
  10. Toppen har gått til helvete og motoren har skjært seg.. Derfor skal jeg bytte motor..
  11. Ja, det er ca 15 HK forskjell... Vil ha det godkjent med tanke på forsikring og vognkort såklart. Så nei, det er ikke et alternativ..
  12. Som topic sier, hva må jeg gjøre for å få motorbytte godkjent på min BMW e46 2000 mod når jeg skal bytte motor fra 316 til 318?
  13. Hei! Jeg er på utkikk etter en ny motor til bilen min da toppakningen på min er gåen. Er interessert i en motor som ikke har gått noe særlig lenger enn 160 000km. Send meg gjerne melding på innboks eller mail til stephan_eide@hotmail.com
  14. Hvilken lakk kode/farge?
  15. Hvor holder du til? Int i baklyktene, var de ment til 01-?
  16. Innpresset på disse passer ikke en E46 eller?
  17. http://www.google.no/imgres?q=BMW+E46+Trunk+Lid+Grip&um=1&hl=no&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:nb-NO:official&biw=1280&bih=666&tbm=isch&tbnid=IISmoY7-CoADWM:&imgrefurl=http://www.ecstuning.com/BMW-E46-325xi-M54_2.5L/Exterior/Body/Trunk/ES78260/&docid=HG1AXPvxEJ62XM&w=800&h=600&ei=skt3TtufKYfu-gbsxIWCDA&zoom=1&iact=hc&vpx=806&vpy=317&dur=597&hovh=194&hovw=259&tx=112&ty=88&page=1&tbnh=139&tbnw=196&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:9,s:0 Denne jeg tenker på Bor i Oslo, så fordel å kunne hente den der... Ellers er jeg ofte i Ski
  18. Passer kontaktstykkene på lyktene direkte på en prefacelift?
  19. Forsøkt å søke litt rundt, men fant ikke dette noe sted om de passer eller ikke med tanke på kontaktene..
  20. Hva skal du ha for baklyktene? de blanke altså..
  21. Mye skal du ha for de blanke? regner med de passer 2000mod også?
×
×
  • Opprett ny...