Gå til innhold

bmw32094

Medlem
  • Innholdsteller

    33
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av bmw32094

  1. Beklager for lite info, har skrevet litt mer 😊
  2. Bmw E92 med M3 optikk luftes for salg med det meste av utstyr bla navi, msport interiør, takluke, hengerfeste og svart skinn. Dette er en 320D 2008modell med 177hk. Msport understell. Manuell gir. Meget spesiell bil, veldig fin å se på ombyggd til M3 utseende. Forskjermer, panser, lyktespylere, eksos, bagasjerom osv er nytt. Den har gått 150000 km, og motor er skiftet på garanti. Ta gjerne kontakt for info. 93071515 Mvh Jørgen
  3. Bmw 325 Cab selges/byttes Utrolig fin og god bil! Eu-Godkjent til April 2015. Nylig oljeskift. 121000 km, ta kontakt for mer info! kan nåes på telefon/sms 93071515 Mvh Jørgen
  4. 155000 eller gi bud!
  5. 190 000kr, eller bud!
  6. Hei! Ønsker å kjøpe hardtop til e46 min, bilen er blå men kan evt kjøpe annen farge, bare å ta kontakt! Mvh Jørgen
  7. Ja ønsker rundt 200 000, går billigere ved hurtig avg, men rundt 200k tenkte jeg:) Takk for det!
  8. Heisann! Ønsker å bytte de originale bmwfelgene mine i noen kulere felger! Ønsker noen 17 eller 18" med et: rundt 42, må ihvertfall passe e46. Kom gjerne med bytteforslag, kan gi mellomlegg. Alt vurderes, utenom kantkjørte og skjeive felger.
  9. 20? Det var et useriøst bud. 50 000,- Så går den.
  10. Kom med bud.
  11. 1995 Bmw 323 Cab(MED HARDTOP) selges, grunnet overgang til 5-serie. Eu-Godkjent sist 17.10.2011, neste 10.2013. Bilen har gått 151500 km. Noe rust i hjulbuer, men bra utenom det. Angel Eyes foran, Led lys inni hele bilen. Svart skinn interiør(kommer fler bilder). Selges også MED hardtop. Kom gjerne med bud. Ta kontakt på 930 71 515 eller send PM for mer info.
  12. Jaja boge, hold no godt kjeft på deg... Du trenger ikke å kommentere det. Hvis det plager deg er det sikkert noen andre innlegg å kommentere
  13. Lufter Mazdaen for salg. Nettopp Eu-Godkjent i mai med null feil og er godkjent til 2014. Bilen er fri for rust og er veldig fin i lakken. Den har vært vinterlagret hver vinter og ikke vært ute av garasjen når det er salt på veiene. Følger med nye sommer og vinterdekk, og felgene på bildene. De ble kjøpt i juni, dette er TSW 18" felger. 189000 km Kan følge med basskasse og helt ny forsterker mot litt tillegg i prisen. Er en liten bulk i panseret og noen striper på førerdøren. Bilen må ikke selges så ikke vits med skambud. ta kontakt for flere bilder.
  14. Har nettopp Eu-Godkjent mazda 626 96 mod min og har lyst på bmw. Bilen er fri for rust og gikk gjennom Eu med null feil. Bilen har vært vinterlagret siden den var ny og bærer preg av godt hold. Fin i lakken og god å kjøre. Den har en liten bulk i panseret og noen riper på fører døren, men hva kan man forvente av en 16 år gammel bil. Jeg har nettopp kjøpt nye TSW felger på bilen, 18", følger med nye 15" vinter og sommerdekk på vanlige stålfelger. Anlegg kan også følge med om ønskelig. Etter det jeg har sjekket på finn, autodb og samtale med verksted på Eu-kontroll er dette en 626 over gjennomsnittet. Kan være villig til å betale litt mellomlegg. Følger med umontert senkesett. Alt er av interesse men send bilde, stand, km, modell og mye eller lite rust.
  15. Beklager folkens det er sikkert rc eller rs:-) Kommer bilde imorgen av de:-)
  16. Det er bra for de er kjempefin:-)
  17. De finnes jo når jeg har de hjemme i garasjen:-) Og jeg betalte 20 lapper for de.
  18. Grunnen til at jeg brukte det bilde er at jeg ikke har bilde av mine på tlf, er på ferie nå og er på tlf og fant tilsvarende følger som mine på nett. Om noen er interessert så send pm. Kan sende bilder av mine felger imorgen når jeg kommer hjem, men de ser helt lik ut.
  19. Det er ikke kopi, de er i Bergen
×
×
  • Opprett ny...