Gå til innhold

hanlille

Medlem
  • Innholdsteller

    59
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om hanlille

  • Bursdag 10/26/1992

Profile Information

  • Interesser:
    Gjøvik

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

hanlille's Achievements

  1. Pris på speil? Og pris på rattet? Og har du framstoler til salgs?
  2. Ny pris 18 tusen, mye felger for penga her!! Må bort!
  3. Hei, jeg har ett sett med 3 delte tysk kvalitets hjul fra Kerscher som jeg vil selge da jeg har noen nye på vei inn! Litt info på felgene: Boltsirkel 5x120, NAV 72,6 (kan bores opp til 74,1 hos Østfold felgteknik for Ca 150kr pr felg) dimensjoner 18x10 et3 og 18x11,5 et10 med 3,25" kanter foran og 4,25" bak. Felgene er i bra stand, nye skruer og nye kanter bak og bra kanter foran, bra i lakken (titan silver med litt glitter i lakken) Følger også med en stk bra reserve kant foran 3,25" uten bulker og kan følge med også to stk 2,25" kanter, ene av dem har to små bulker og den andre har en bulk og liten hakk, fullt mulig og rette de hvis man ønsker det men følger ellers med som reserve. Setter prisen til 20 000 eller seriøse bud. Ingen upris da felgene her nye fra leverandøren ligger på Ca 9000kr stk, så er ikke noe billig felger og heller ikke noe du ser ofte på gata!
  4. Pris ved reint salg og hvor befinner de seg?
  5. Hei kan være interessant Tommy! Send bilder og litt info eventuelt på pm her eller på Facebook, heter Evgeni Zhdanov
  6. Hei, jeg har ett sett med 3delte tysk kvalitets hjul fra Kerscher som jeg vil bytte imot andre DELTE felger (desverre ikke interessert i gs felger osv)! Litt info på felgene: Boltsirkel 5x120, NAV 72,6, dimensjoner 18x9 et28 og 18x10,5 et35 (perfekt et hvis man vil bygge felgene breiere og er glad i aggressiv passform) Felgene er i så og si bra stand, eneste er ar den ene framfelgen har en bulk på ytterbana, ikke synlig fra avstand! Den kan rettes eller eventuelt erstattes, nye kanter koster Ca 1200kr stk. Ellers er det ikke kast i felgen/felger og de holder på lufta! Alt av bbs, oz, work er interessant og har du eventuelt noe annet skjeldent snadder kan jeg være interessert også!
  7. Er den autojusteringsmotoren på nærlysa i orden?
  8. Til salgs. Litt møkkete, fikk ikke vasket dem før jeg tok bilde, innertønner til 17" work equip/vs-xx 36 hull, rette og fine og IKKE sprekt, 2stk 6,5" og 2stk 6"selges helst samlet, men 500kr stk eller 1650kr for alle
  9. Interesser i innbytte i 2 delte bbs rs2, 18x8,5 et22 og 18x10 et25?
  10. Pris på for ett dekk på dekkonline er ca 1600kr så synes er ikke så upris! Bump!
×
×
  • Opprett ny...