Gå til innhold

magzor

Medlem
  • Innholdsteller

    30
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om magzor

  • Bursdag 03/07/1995

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Tromsø, Norge
  • Interesser:
    Bil, trening, musikk og stereo.

magzor's Achievements

  1. Jeg legger ved et par bilder: Bilen har hvit eksos og litt lekkasje på kjølevæske, så det kan enten være toppakning eller topp som er gåen, noe rust ellers fin bil
  2. Hei, har en 528ia 96'mod med 268tusen på telleren. Bilen har forøvrig mulig sprekk i toppen (ikke trykktestet) og sliter litt. Bilen er oxford green, maskinpolert, våtslipet, rustbehandlet, flekklakkert og skinnbehandlet av meg (driver med dette), men har skjønnhetsflekker og rust (var ikke polert/vedlikeholdt før min eie). Bilen har en god del deler som kan tas ut og brukes, eller trykktestes og bytte topp. Står i Tromsø, ta kontakt! Pris: 12-15 tusen.
  3. Okei skjønner! Tusen takk for hjelpa Klarer ikke bestemme meg for noe som helst..
  4. Ja, var mer det jeg lurte på. Dette ebay spørsmålet har jeg ikke sett, men ja, har lest på 2-din i e39. Mister jeg helt radiosignalet, eller er det bare svekket?
  5. Hvordan tror dere det er å bestille hovedenhet fra ebay? F.eks denne: http://www.ebay.com/itm/Pioneer-AVH-X5500BHS-DVD-CD-MP3-WMA-Player-7-Touchscreen-Bluetooth-HD-Radio-/151106659820?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_o_GPS&hash=item232ea8a5ec&vxp=mtr Eller: http://www.ebay.com/itm/Pioneer-AVH-X5500BHS-Double-DIN-DVD-CD-Player-7-Touchscreen-Bluetooth-HD-Radio-/200955601328?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_o_GPS&hash=item2ec9e321b0&vxp=mtr har en e39 97 med original spiller og vil bytte, må jeg kutte for å få plass til pioneer sine? Vet ikke hvor lang de er, tipper vel en 15-16-17 cm.
  6. Og bygge egen basskasse går jeg ut ifra? Tusen takk for hjelpa, skal se mer på det i morgen! Opp kl 9 å begynne poleringen igjen for så jobb kl 16, og rett fra jobb tilbake til polering. Godt med helg ja! Takk igjen!
  7. Endelig, har lest alle trådene dine, og nå forguder jeg deg! Gjorde selv en overhaling av en corolla 1990, med nye høytalere bak måtte sage til der og fikse, og full pakke, men når jeg ser deg.... alt jeg har gjort blir bare dritt Men ja, passer denne spilleren i e39en? Hvis den gjør det, og hvis det finnes en som er piiiittelitt billigere (ikke at det er for dyrt) bare bruker veldig mye penger og ressurser på bilpleie som er mitt område og div styling nå. Kanskje jeg kan få deg til å sette sammen en liten pakke (4høytalere, for og bak + spiller) for en sum? Evt sub og forsterker med fullt ledningsett (med mindre mekonomen sitt fungerer bra)
  8. Passer ikke... Noen som har en spiller å anbefale som passer inn i og ser bra ut (aux, helst inngang til evt fronthøytalere så jeg slipper koble på forsterker ++) Kan være greit dyr!
  9. Hei, kom over denne; http://www.ebay.com/itm/Car-CD-Changer-Adapter-Bluetooth-8PIN-Interface-for-BMW-E36-E39-E38-E46-X3-X5-Z8-/331032990177?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3ABMW&hash=item4d131a91e1&vxp=mtr Passer denne i e39 97 mod, og kan jeg spille med AUX etter jeg har montert denne? Håper noen har prøvd dette. Tenkte å kjøpe ny spiller, nye fronthøytalere og bakhøytalere, men vet ikke målene på høytalerne og har ikke orket å demontert! Så hvis noen har noen gode element å anbefale meg som også passer så setter jeg pris på det (helst bra og dyr, men ikke dyrest) Eventuelt en flatsub(aktiv) da jeg ikke orker å ha noe svært i bagasjerommet, noe å anbefale (under sete)?
  10. Herlig kjerre! Hvor kjøpte du lakk til bak- og frontfanger? Tenker å kjøpe selv nå!
  11. Var det jeg tenkte.. jaja, noen som har en ebayside å anbefale når det gjelder fangere og evt annet styling til e39?
  12. Tenkte å bestille der og, men hvordan ser jeg at det er riktig farge? haha, sikkert et dumt spørsmål..
  13. Har selv en e39 528i som er senka, vil ikke ha den noe lavere i fronten men vi ha ny frontfanger (M5 fanger tror jeg) Blir den mye lavere med ny fanger?
  14. Her mangler det mye gitt..
  15. GS kommer opp med flere forskjellige (3), 2 med fire og en med tre! Skal skru av å se nå Fyyyyfaen de prisforskjellene da!! Hvordan går det an? orker du linke meg til noe du vet passer inn i bilen min (LED lys interiør), er så usikker på om hva som passer, har ikke skrudd av å sjekket enda.. bestilte denne grillen; http://www.ebay.com/itm/310702246389?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 Grei den?
×
×
  • Opprett ny...