Gå til innhold

Gisle Johnsen

Medlem
  • Innholdsteller

    30
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Gisle Johnsen

  1. Hei og takk for svar. Nå skjønte jeg de som går til "lyktene" på blink og brems. Den jeg ikke skjønner er de lange svart og gul tvinna ledningene..CAN ? Er det de som skal som oposjon1 med PDC i bagasjerom på orange/grønn og grønn ? Og viss, hvilken på hvilken?
  2. Hei. Har montert et hengerfeste Har et par spm jeg håper noen vil svare på viss de vet. Bil: BMW E91PDC Ledningsnett: 13 polet fra Haagen.no De gule og svarte tvinna lange ledningene på ledningsnettet. Skal de på: bak høyre på orange/grønne og grønne ledningene? I så fall hvilken på hvilken? Jeg har forstått et denne ikke trengs å trekke helt frem i en E91 PDC Og den blå/brune på ledningsnettet, (høyre bak) skal den på Stopp eller blink? Samme med Svart/orange ledningsnett venstre på svart/gul (blink) ? Takker å bukker viss noe kan gi meg ltt info
  3. Hei igjen og beklager sent svar. Hadde glemt det litt vekk. Det koster 237.- ved postoppkrav
  4. Hei. Alt av kabler følger med. Det er plug and play. Bor på Sørlandet
  5. Gis vekk. Originale nyrer til 2006 E91 (Samme som på bilde) Kun nyrer, di på panseret er knekt Nodeland, utforbi Kristiansand. Må hentes fort, ellers blir di kastet grunnet flytting
  6. Har liggende en original Professional spiller til bmw. Selges for bud.
  7. Selger en spiller som passer BMW E90/91/92/93 med automatisk klima Radio DVD Navi m/ europa kart 2D 3D Fotoboksvarsling Bluetooth Handsfree Bluetooth Music Reverse Camera compatible Digital TV Compatibel Audio in/out, Video in/out Minnekort slot Lys dimming Av/på m/tenning USB Cpu 1Ghz Ram 512 Detter er av ukjent merke, (Kina) men virker helt greit, og fremstår som meget pen. Disser koster fra 2500 + moms og oppover med bare 600mhz og 128Ram på Ebay. Di feil som er: *Mangler de to proppene som skal dekke skru hullene. 2stk. *Fester til klima delen er knekt, men gjør ikke noe da den sitter fint på plass og disse festene er bak, så ikke synlig. *Knapp til eject DVD er litt treg, men virker helt fint. Har brukt den en stund og virker veldig bra. Selger til fordel for en Dynavin Kr 1000.- evt bud.
  8. Nå har jeg byttet. Selges nå for kun 1000.-
  9. Håpte noen kunne gi meg noen linker til lykter til en E91 pre lci, men med xenon originalt. Gjerne noe som dere vet fungerer bra. Svarte er også av interesse. Mine lekker vann og nå er også den ene styre enheten til xenon gåen...
  10. Hiver meg på denne. Bare en E91 pre lci, og kun lakke di svart inni Hvordan åpner man dem uten å ødelegge? Ser di hiver dem i ovnen å "baker" dem. Men hvor mange grader, og hvor lenge?
  11. Har en Phono converter. Merke stingray mener jeg. Kan sjekke når jeg kommer hjem viss int.
  12. Vest for Kristiansand. Nodeland.
  13. Selger en spiller som passer BMW E90/91/92/93 med automatisk klima Radio DVD Navi m/ europa kart 2D 3D Norsk tale Fotoboksvarsling Bluetooth Handsfree Bluetooth Music Reverse Camera compatible Digital TV Compatibel Audio in/out, Video in/out Minnekort slot Lys dimming Av/på m/tenning USB Cpu 1Ghz Ram 512 Detter er av ukjent merke, (Kina) men virker helt greit, og fremstår som meget pen. Disser koster fra 2500 + moms og oppover med bare 600mhz og 128Ram på Ebay. Di feil som er: *Mangler de to proppene som skal dekke skru hullene. 2stk. *Fester til klima delen er knekt, men gjør ikke noe da den sitter fint på plass og disse festene er bak, så ikke synlig. *Knapp til eject DVD er litt treg, men virker helt fint. Har brukt den en stund og virker veldig bra. Står i bil nå å kan sees, prøves viss ønskelig Pris: 1500.-
  14. Takker for info. Da var den bestilt
  15. Takk for svar. Ser ikke at han har DAB modulen på den nettsiden..? Most modul? Ser jeg har optisk kabel bak på spilleren,(Proffessional) men jeg har ikke den høytaleren fremme i vinduet, så det er ikke Logic7. Er den bare til Bluetooth enheten min?
  16. Takker for innspill. @jensky18 Kan du si hvordan pioneer/Alpine funker? Mister jeg multiratt funksjoner osv..? Desuten syntes jeg adapter til disse 2din ser mega ugly ut... Det sies at softwaren til Dynavin har blitt enormt mye bedre. Desuten må jeg ha DAB, Handsfree (På rattet ol.)
  17. Da har jeg sett på siste til Dynavin N6 med Dab+ adapteren di selger. Dette kommer på ca 7000.- Er denne å anbefale? Spiller: http://www.ebay.co.uk/itm/251552300158?redirect=mobile Dab modul: http://www.ebay.co.uk/itm/Official-Dynavin-N6-DAB-Digital-DAB-Radio-Tuner-Receiver-Glass-Mount-Antenna-/251678977778?pt=UK_AudioElectronicsVideo_Video_TelevisionSetTopBoxes&hash=item3a993c6ef2
  18. Hei. Hvor får jeg kjøpt den siste utgaven til E90 rimeligst Noen som har testet den med Dab+ modulen?
  19. Har en proffesional cd i bilen med multiratt. Så trenger noen anbefalinger med tanke på hva jeg bør velge. Hva har folket testet? Er det best med Android? Kikket litt på denne: http://www.ebay.com/itm/AUTORADIO-DVD-GPS-NAVI-USB-BT-ANDROID-4-2-2-Player-BMW-3-Series-E90-E91-E92-E93-/261595588290?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3ce84fe6c2 Å en ting til: Hvorfår finnes ikke disse med DAB+ enda?
  20. Her er hva som er knekt. En sånn på hver side. Men jeg mener det er et feste til nede utenom det som er på tegninga. Det er knekt på den ene.
  21. Som sagt er fester til dekseler bak på lykter knekt. Et opp, og det andre nede. Og da får jeg vann i lyktene. Noen som har en grei løsning på hvordan dette kan fikses, eller må jeg kjøpe nye, evt hvor. Disse er av typen Xenon og h7 Kunne evt. tenkt meg black viss disse ikke kan fikses Takk
×
×
  • Opprett ny...