Gå til innhold

Bayliner245

Medlem
  • Innholdsteller

    6
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjøretøy
    Bmw X1

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Bayliner245's Achievements

  1. Har ikke most tilkobling bak på min Professional spiller som står i en X1 2011 modell, har jeg noen mulighet for å bruke andre adapter enn mobridge og kufatec ? vil helst benytte meg av originalspilleren. Noen som har prøvd å montere adapter fra mediadab ?
  2. Hvilket kufatec adapter bør jeg kjøpe til min BMW X1 2011 mod som har en professional spiller uten navigasjon. Har vært i kontakt med flere leverandører som selger disse apparatene, noen sier jeg skal bruke 40148 mens andre sier jeg må bruke 40149. Noen som har noen formening om hvilket adapter jeg bør kjøpe ? Dumt å kjøpe noe som ikke vil fungere skikkelig.
  3. Noen som har prøvd å montere kufatec fistune på en slik spiller ? Har vært i kontakt med noen som monterer kufatec fistune adaptere og de har problemer med CCC spilleren der adapteret sporadisk detter ut fra systemet. noen som har hatt problem med at adapterte driver og detter ut?
  4. Er det noen her inne som har monert Kufatec Fistune på en X1 ? Tar det lang tid å montere ? Noen som monterer Kufatec i nærheten av Ålesund?
  5. Har en BMW X1 xdrive18d 2011 mod, i bilen stod det et originalt BMW batteri med følgende nr S: 61 21 7 555 285 , AW: 61 21 7 555 718. Er dette et AGM batteri eller syrebatteri? Har montert inn et Sønnak SK800 AGM batteri (som også er på 80 AH og 800 EN, likt med BMW batteriet). Men er veldig i tvil om det originale BMW batteriet er et syre batteri eller AGM batteri, om det er syre så må bilen programeres til at jeg har satt inn et AGM batteri. Om det er et AGM batteri trenger jeg ikke gjøre noe mer siden jeg har registrert batteribytte. Noen som vet om dette er et syre batteri eller agm batteri ?
×
×
  • Opprett ny...