Gå til innhold

Ertsaas

Medlem
  • Innholdsteller

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Ertsaas

  1. Nei, fikk en til og se på det. Han mener det er bryteren inne i bilen som er defekt. Men det er bare ren gjetning.
  2. Nei, mener ikke at grøftlys e xenon. Bare hovedlyktene. Beklager feil
  3. kjørelysene blinker også noen ganger når jeg kjører. Spesielt hvis jeg gir på, for så slippe gassen. Bilister som kommer imot blinker til meg for de tror jeg blinker til dem litt plagsomt
  4. Det vet jeg ikke ? Hvordan finner jeg ut det ?
  5. Det knitrer å tikker litt av å til under dashbord også, sikringer og relé ligger under panser på denne. Så skjønner ikke helt hva som er galt?
  6. Ja, ved tenning av. Ikke byttet noe. Originale xenon lykter. Tappet også bilen for strøm. Byttet nettopp batteri og bilen starter. Men må koble av en pol fra batteriet hver gang jeg stopper bilen.
  7. .
  8. Hei. Har en BMW 318i E46 2001 mod. Plages med at grøftlysene blinker, selv når motoren er avskrudd. !!? Hva kan dette være? Takk på forhånd
×
×
  • Opprett ny...