Gå til innhold

Automat

Medlem
  • Innholdsteller

    13
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Automat

  1. Ingen som kan spå det, men hør etter rasling fra registeret og eventuelt vurder bytte av strammere og kjede som preventativt vedlikehold.
  2. Noen som har bmw å selge? Åpen for hva som helst med mer enn 2 dører og 2liter. Budsjett på 50-150k.
  3. Hei, har fått opp gul motorlampe på min BMW X3 e83. Leste av feilkode med biltema feilkodeleser og får opp P0401 (EGR insufficient flow). Merker ingen andre symptomer annet enn motorlampen, og bilen går som den skal. Hva bør jeg sjekke først? Noen typiske feil som forårsaker dette?
  4. Hvordan er det å få godkjent chip i vognkort? Ser på BSR-performance sin PPC3, eller muligens vestfold chip.
  5. Fant fasiten her
  6. Noen som vet om det er mulig å få lagt inn spacere med TÜV papirer i vognkortet? Får opp blanda svar når eg søker her på forumet.
  7. Ja, storfornøyd sålangt. Kjører litt som en overvektig e46 på stylter😆 Skulle gjerne hatt en F25, men prismessig så er det vanskelig å slå en E83.
  8. Heia, Kjøpte meg en E83 sist uke, siden Volvoen min ble vraket etter en krasj i desember. Bilen skal hovedsakelig brukes til langkjøring, lærekjøring og som generell bruksbil frem til sommeren. Kommer til å legge inn alt av styling, tuning og dvs. jeg gjør med bilen her, og tar gjerne imot forslag. Om bilen seff: M47TU2 150HK Spacegrau farge + Sort skinn interiør. M-sport Kjørt 273xxxkm Manuell Står på 17" med 225/55. På grensen til lite spor igjen, så bør nok skiftes dekk før neste vinter. SD34828
  9. Henta første bmw’en min idag. M47 e83. Gammel sliter kjørt nesten 300kkm, men heilt magisk å kjøre.
  10. Ja, tenker å eventuelt by rundt 40k for den. Den du fant var fint, dog ingen m-sport og kjørt lengre.
  11. Hei alle sammen. Ka tenker dere om denne e83’en? Synds den ligger litt høyt prisa, men så fin og rustfri ut under prøvekjøring. BMW X3 M47 2.0XD
  12. Hva tenker dere om den her? Ikke de beste bildene, men lav km. stand og lite rust. Virker ikke som no dårlig pris til å være e39? https://www.finn.no/97448077
×
×
  • Opprett ny...