stianler Posted March 26, 2007 Posted March 26, 2007 Hei Importerte diagnoseutstyr til BMW for noen måneder siden da jeg hadde problemer med girkasseelektronikken. Jeg vet ikke hvor stor interesse det er for det, men hvis folk her er interessert har jeg vurdert å importere x antall. Prisen blir rundt 2000kr stk inkl link til carsoft 6.5. Tar diagnose av alle bmw'er opp til 2004 med dette programmet, resette serviceintervall etc. etc. Si ifra hvis dere er interessert
Padi Posted March 27, 2007 Posted March 27, 2007 Kan en prrogrammere bilen med den også. Tenkte og få blinklysene til å blinke når jeg låste opp og igjen.
stianler Posted March 28, 2007 Author Posted March 28, 2007 boksen som kobles til en pc kan brukes til mange slags diagnoseprogrammer. Det programmet som jeg kan gi link til ser slik ut Har en gammel e34 uten noe særlig utstyr, så for meg er det mest diagnose, slette feilmeldinger etc som har vært interessant... hehe en nyere versjon av programmet kan leses om her http://www.carsoft.be
ThomasB Posted March 28, 2007 Posted March 28, 2007 er interisert, men er det mye man ka lese av på en gammel E34 - E30 osv....?? Tenker på feildiagnostikk..
stianler Posted March 28, 2007 Author Posted March 28, 2007 På den jeg har ar jeg kun dme og egs, men den sier ifra uansett hva som er feil. Jeg trodde automatkassa mi var ødelagt, men da fikk jeg beskjed om å sjekke pinne 40 på egs'en. dyttet denne skikkelig på plass og alt var ok. Kameraten min har en 92 e34 der er det jo abs, airbag etc i tillegg. Er en hel bråte feilmeldinger til og med på disse gamle bilene.
Aracna Posted March 29, 2007 Posted March 29, 2007 Hvis du selger komplett sett med kabel og programvare, til 2000 kroner, er det da orignal software? Trudde det kosta godt over $2000... Hvsi det er piratkopi av Carsoft du selger, er ikke det bra.
stianler Posted March 29, 2007 Author Posted March 29, 2007 Jeg selger ingenting enda, vil bare sjekke markedet. Det jeg kan importere er kun kabler og boks, dette skal være lovlig. (ihvertfall ifølge produsent). Jeg fikk kanskje ikke klart nok fram at jeg ikke selger carsoft, men jeg vet hvor man kan laste det ned. Jeg har også funnet en gratisversjon på nettet, men jeg har ikke fått testet denne skikkelig enda. Vet ikke hvor interessant dette er for folk, og derfor startet jeg tråden.
ThomasB Posted March 29, 2007 Posted March 29, 2007 interessen er nok stor, men det må være 100% at det funker bra da...., og at man kan lese noe fornuftig ut av dette.. noen må nesten ha testet det skikkelig, og gå god for det.
Richie85 Posted September 12, 2007 Posted September 12, 2007 Jeg er interessert om du kan ordne en pakke på dette?
Haug530D Posted September 12, 2007 Posted September 12, 2007 Den boksen koster jo ikke mer enn ca 800-900,- kr og carsoft kan man nå laste ned på de fleste x sider, så hvorfor i alle dager skal man betale det dobbelte? er bare å søke etter Carsoft på forummet.
E60nMin Posted November 3, 2007 Posted November 3, 2007 hei ja jeg er intrisert tar den både e 46 og e 60??
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now