Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 376
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

Er banen trang og våt eller? Da kan det være aktuelt !

Kjørte ikke du _kun_ den nye delen Kim?

Blir det bra kombinert med den gamle?

Steffan, sikter meg inn på lik bil som deg nå kanskje, passer perfekt til forbruket jeg har sett meg ut framover

:wink:

Skrevet
Steffan, sikter meg inn på lik bil som deg nå kanskje, passer perfekt til forbruket jeg har sett meg ut framover

:wink:

Sier du det ja, det er noe jeg kan like :D . Men forundrer meg egentlig ikke, vi er jo ganske like i BMW tankegangen :) .

Skrevet
Er banen trang og våt eller? Da kan det være aktuelt !

Trang og våt ja, akkurat hva du liker! :roll:

Kjørte ikke du _kun_ den nye delen Kim?

Blir det bra kombinert med den gamle?

Mesteparten av dagen var feil vei på kun nye delen. Det tok ca 40 sekunder og gikk i 3. hele tiden. Skøy.

Men på slutten av dagen kjørte vi hele banen slik den skal kjøres, og tross både regn og noe olje/kjølevæske-søl fra racingen som gjorde det helt spinnevillt glatt enkelte steder var det dritmoro. Nye delen passer greit inn synes jeg, og vil gi MYE mer plass.. er jo f.eks en grei langside ekstra nå..

Skrevet

Hmm, frister litt, må inrømme det.

Har vel nesten bestemt meg for å ta turen opp hvertfall.

Skulle hatt noen fete bilder å by på nå, men fotografen er en "smule" treg.

Ellers ingenting nytt ang bilen 8)

  • 4 months later...
Skrevet

Her skjer det ikke mye, ville bare informere om at bilen er til salgs i mars.

Men det er ikke noe i veien for å kjøpe den nå heller ;)

Kan hive på et par bilder her da kanskje.

_MG_2698-2.jpg

_MG_2711-2.jpg

_DSC0239.jpg

vler_2000.jpg

  • 3 months later...
Skrevet

På tide å friske opp litt her kanskje, nå som BMW ånden har kommet over meg igjen! Tror denne sommeren blir fin, og om 10 dager har jeg hatt bilen i nøyaktig 2 år!

Kikket på førstesiden akkuratt, og der står det at nye felger sto på listen over ting som skulle på bilen.. Da kan jeg bare si at nye felger er bestilt, og de ankommer første eller andre uken i Mai. De koster skjorta og litt til, men er nok absolutt verdt det 8)

Sånn ellers har jeg utført oljebytte utenom service intervallen, kjøpte Castrol RS 10-60 som overtar for TWS, som er brukt tidligere. Brukte i tillegg motorrens denne gangen.

IMG_1703.jpg

Etter kjøre turen i regi av CCN Vestfold fikk jeg "check engine" lampen opp, så det har vært siste prosjekt. Var visst en liten sprekk i den ene slangen fra LMM, så har byttet denne. Godt å få gjort, blandingsforholdet ble galt, og det ble plutselig dyrt å kjøre bil. Men den var en drittjobb, ble mye banning og syting..

Gammel

IMG_1871.jpg

Sånn så den ut når den var montert

IMG_1875.jpg

Ny

IMG_1867.jpg

Ellers så har vinteren satt sine spor, mtp på all driten som ligger igjen etter at snøen har gått bort, så lakkering frister egentlig veldig, men har noen andre ting som skal prioriteres først. Det kommer siden..

Skrevet

Takk for det Torbjørn 8)

Tenkte jeg bare skulle nevne at jeg mest sannsynligvis gjorde det største kuppet på Vårmønstringen igår, Valle Hovin. Hva det er forno blir vel å se om en drøy måned, hehe

Takk til Thomas og Steffan :wink:

Skrevet
Takk for det Torbjørn 8)

Tenkte jeg bare skulle nevne at jeg mest sannsynligvis gjorde det største kuppet på Vårmønstringen igår, Valle Hovin. Hva det er forno blir vel å se om en drøy måned, hehe

Takk til Thomas og Steffan :wink:

sånt går ikke ann å si. Er det mulig å få et hint?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...