Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

De ser bra ut disse bilene dine, det skal du ha :applause:

Nye 6'rn så jo brutal ut da. Har du noe bilder av interiøret osv eller? De svarte lyktene hadde jeg kutta ut om det var min bil, men ellers var den jo perfekt!

Noe nytt om banebilen eller?

Hilsen Trond

Skrevet

takk:) skal se om jeg får tatt noen interiør bilder:) har nettopp tetta bunnpanne nå:P har slått sprekk iden:) de svarte lyktene blir værende på tror jeg nok.

ikke skjedd en dritt med banebilen egentlig.. skulle jo helst ha vært ferdig nå..

Skrevet
GROOOOOM den e24, digger de lyktene!

Kom du deg hjem etter du ødla bunn panna?

Var foresten med helland på frøya idag! mye bra kjøring!

kom meg hjem igjen ja. 2gangen jeg har tatt bunnpanna nå:P så nå skal motoren litt opp og skli plate skal monteres..

  • 4 weeks later...
Skrevet
Hvorfor skal du egentlig selge den etter så kort tid?

fordi at jeg har 2 e28er og en båt som skal være ferdig til sommeren. så har nok og holde på med og vil frigjøre litt kapital til de andre prosjektene. men må ikke selge. lufter egentlig bare salg sånn at vis noen vil ha den så får de den men vis ikke blir den straks kjørt til vinterlagring!

  • 2 weeks later...
Skrevet
Hvilke felger er det som står på e24?

godt spørsmål! på senterkoppene står det aluett og noen mener det er rondell men da burde det jo ha stått det en plass på de mener jeg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...