Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

kjøpte meg bmw i høst, sku lenge ha lagt ut bilder, men er litt treig :)

bilen er en importbil kom til norge i 03', den har rullet 170k. bilen er strøken, ikke noe å si på det. den har litt greier montert fra ac schnitzer speil, vinge intriør snacks! ellers har den aerodynamic pakken som er litt pener en orginalt. ikke det store men :)

det som er gjort med motoren er at det er satt på greenfilter. det er ikke gjort noe med eksosen, men det kommer snart.

felgene som står på nå er RH prestisj i 18"

til sommern kommer det på M6 felger tror jeg i 9,5x19 bak og 8,5x19 fremme. med 235/40-19 og 265/30-19.

bilen er senket 15mm med orginalt m-tec understell

det jeg hsr gjort siden jeg fikk den er at jeg har skiftet en abs sensor og jeg har byttet foringer bak til powerflex.

bilder!!!!

DSC00236.jpg

DSC00239.jpg

DSC00045.jpg

04092007530.jpg

04092007531.jpg

04092007532.jpg

DSC00243.jpg

  • Svar 165
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet
Den siste felgen var definitivt penest.. :D

Med senk blir det en fin bil ja..

den siste er pen ja. men nå er det en her med en 325 coupe som har de, også en med en 320d stv som også skal ha :) så vurderer å kjøpe M6 felger :P

BBS4.jpg

de er jo drittfin

men hva syns dere?

M6_wheels-keem-lowered.jpg

Skrevet

min mening er at E46 ikke kler M6 felgene så godt... men derimot bbs ch er kanonfelger.. litt oppbrukt kanskje, men alikevel er dem fryktelig fine!

  • 2 weeks later...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...