325icab_88 Skrevet Mai 4, 2008 Skrevet Mai 4, 2008 Det er da en 87 E30 som skal få en 88-89 325 motor. Den gamle motoren hadde følere på girkasse, den nye har ikke det. På motorkontakten er det 11 ledninger fra bilen og 16-18 (ikke helt sikker) fra den nye motoren. Det er rund motorkontakt. Trenger et koblingsskjema så vi kan få start på maskineriet Noen som har et skjema for facelift motor med ledningsnett i pre.facelift E30?
Fliid Skrevet Mai 4, 2008 Skrevet Mai 4, 2008 Bruk søkefunksjonen, står også masse om det på BMWccn. Vært mange tråder om dette.
2000Touring Skrevet Mai 4, 2008 Skrevet Mai 4, 2008 Har ikke sett nøye på denne siden, men på forsiden er det linket til pdf-dokumenter for eldre modeller - så som E30 http://rubin.dyndns.info/Bimmer/WDS/index.htm Den siden er ustabil -noen ganger virker den, andre ikke. Sjekket etter at jeg la inn innlegget og da virket den ikke. Prøv senere. Inge B.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå