///FredriK.S Skrevet August 8, 2008 Skrevet August 8, 2008 http://www.finn.no/finn/completeviewima ... Hovedbilde bilen er jo kjempe fin til jeg så: felgene og det lille V6 logoen på bakluka,rart at folk kan finne på noe sånt.
///FredriK.S Skrevet August 8, 2008 Forfatter Skrevet August 8, 2008 sikkert V8 merket, hehe. tenkte på V6 så lenge det har vært så mye snakk om det her nå i det siste. :/
-Lasse- Skrevet August 8, 2008 Skrevet August 8, 2008 Denne var jo ikke så ille. De fire speilene kan du jo plukke av og selge på grønland.. Vips så har du råd til noen fine 19"ere.
Marius2002 Skrevet August 8, 2008 Skrevet August 8, 2008 Bilen var jo fin den, bortsett fra felgene. Det 8-tallet i V8 ser ut som 8-tallet som er på Audi sin A8. Men som nevnt over, selg felgene og hiv på nye, så har man en fin bil.
Anderslien Skrevet August 8, 2008 Skrevet August 8, 2008 Fortsatt en veldig stiv pris på en 540 da... Men helt klart at bilen blir 10 ganger penere med noen ordentlig felger.
///FredriK.S Skrevet August 8, 2008 Forfatter Skrevet August 8, 2008 det er jo ikke store problemet med å fjerne felger og sånt, men som anderslien skrev så er det en ganske stiv pris. men det var bare felgene og det "V8" merket som jeg skulle utpeke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå