Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

MBiMMer:

Linkene funker ikke.., men er vel ikke mulig med direkte linker til de sidene da det er skjemaer man må velge modell, osv. i før man kommer dit.

Hvilket filter er det du skal bytte?

Bensin??

Skrevet

Filteret er ok.. ska bare putt i et Nytt KN InsatsFilter tenke eg.. i Orginal bokse..

Men fra den boksen og inn til motoren går det en svart ledning på sikkert 8-9 cm i Diamter.. tror den fører luften videre inn i motoren liksom, denne var det vist en sprikk i eller noe, så måtte bytte denne :D Sjøøne du va eg mener.? Se på bilde nedenfor viss iikje :D

sheyriz4snqtxnr1mebh.jpg

Skrevet

gå inn på gs bildeler, søk på regnr på bilen. gå der etter inn på motordeler. under innsprøytning finner du den belgen som skal være mellom luftfilterboks og innsug

Skrevet

Ville kjøpt Green eller KN. De skal være like bra. Får kjøpt på biltema hvis du vil, men ville ikke utsatt bilen for det.

Skrevet

Nei, Batteriet i bilen min er fra Feiltema, har holdt til nå, men venter bare på at det ska skje noe mufins ;) hehe. men nokk OT..

takk for svar, kjøper meg et KN insattsfilter eg då ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...