Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som har en kur for manglende piksler i et instrument OBC? Virker som det er en kontaktfeil, når bilen har stått en stund kan alt være i orden, men etter litt kjøring faller de ut en etter en?

Vet at det enkleste sikkert er å kjøpe et nytt instrument, men det er vel også det dyreste? 6000,- + montering.

Håper noen har vært innom dette før.

Finnes det en søkemotor i forumet?

Skrevet

Dumt spørsmål kanskje, men tenker du på den i instrumentet eller det som er i midtkonsollen?

Søkemotoren ser du til venstre i margen. "søk i forumet".

Velkommen forresten =)

Skrevet

Det er vel noen triks på nett uten at jeg vet om det virker. Bare å søke, dette er et kjent på problem på eldre genersjons BMW. JEg har skiftet i min. Koster ca. 4000 kr for instrumentet og så montering og koding. Det er enkelt og skifte ca. 10 min, 2 skruer.

Lykke til

Skrevet

Hei, takk for varm velkomst.

Det er instrumentet som er problemet. Har den "store" OBC'en som man styrer fra blinklyshendelen. Km stand detter også ut til tider. Ellers er dete en kongebil jeg har hatt i 5 år uten noen problemer, masse utstyr på den som også fungerer etter mange år i drift.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...