boost Posted January 19, 2009 Posted January 19, 2009 har vi ikkje noen % ved kjøpt av deler på koed? hvor mangen?
JuB Posted January 25, 2009 Posted January 25, 2009 Ingen som vet? Vurderer medlemskap i BMWCCN, men synes forumet der virker veldig enkelt.
Torbjørn H Posted January 25, 2009 Posted January 25, 2009 Står på BMWCCN sine sider at man får rabatt på ihvertfall 19 av BMW-forhandlerne rundtom i landet. Men det står ingenting om Koed der.
StianA Posted January 25, 2009 Posted January 25, 2009 er i hvertfall 10% på motortecknik kanskje det på koed også?
S.Arnesen Posted January 25, 2009 Posted January 25, 2009 Bmwcc forumet er skummelt ubrukelig. Akkuratt samme opplegget som de forumene vi laget i 9-10 klasse Apropo de rabattene man får, så har jeg funnet ut det at det ikke er en eneste bil relatert sjappe her i området som gir meg noen rabatter om jeg skulle vært medlem i bmwcc Men bladet fahrfreude er alene verdt de 400kr det koster å være medlem. Det gjelder også treff mulighetene...
Lars89 Posted January 26, 2009 Posted January 26, 2009 Var snakk om noe rabattavtale tror jeg. Mail Koed og/eller BMWCCN og hør med de. JuB: Ville meldt meg inn jeg. Banetreffa er utrolig bra (hvis man kjører) og er veldig sosiale og greie folk. Fahrfraude er også veldig bra. Var noe snakk om at det skulle komme et oppfatert forum, men ildsjelene på forumet (som også har mye å si i klubben) frykta det ble for mange brukere hvis det ble for bra
Dan Posted January 26, 2009 Posted January 26, 2009 Var noe snakk om at det skulle komme et oppfatert forum, men ildsjelene på forumet (som også har mye å si i klubben) frykta det ble for mange brukere hvis det ble for bra Da er du sær altså. Men det er de jo også har jeg inntrykk av. Helt utrolig
vetu03 Posted January 26, 2009 Posted January 26, 2009 Var noe snakk om at det skulle komme et oppfatert forum, men ildsjelene på forumet (som også har mye å si i klubben) frykta det ble for mange brukere hvis det ble for bra Da er du sær altså. Men det er de jo også har jeg inntrykk av. Helt utrolig Hehe, ja det var jo også noe å bekymre seg for! Men er vel værdt medlemskapet uansett.. Har begynt å bli bra treff, med kjøringa og utstilings biten og fahrfreude er jo et knall blad.. Men har ikke bmwccn rabat hos gsbildeler også da?
Al Bundy Posted January 26, 2009 Posted January 26, 2009 Koed gir ikke rabatter til noen vist. De har "faste lave priser"..
Stramvaier Posted January 26, 2009 Posted January 26, 2009 Det er ingen rabatter hos koed. Det er so Al skriver kunn faste lave priser.
Hindmost Posted January 26, 2009 Posted January 26, 2009 Apropo de rabattene man får, så har jeg funnet ut det at det ikke er en eneste bil relatert sjappe her i området som gir meg noen rabatter om jeg skulle vært medlem i bmwcc . Stemmer det at du bor i Sarpsborg? Er det ikke både Mekonomen(bra på olje o.l) og Bilxtra(bra bilpleie) der da? Bmwccn har greie rabatter hos begge.
S.Arnesen Posted January 26, 2009 Posted January 26, 2009 Apropo de rabattene man får, så har jeg funnet ut det at det ikke er en eneste bil relatert sjappe her i området som gir meg noen rabatter om jeg skulle vært medlem i bmwcc . Stemmer det at du bor i Sarpsborg? Er det ikke både Mekonomen(bra på olje o.l) og Bilxtra(bra bilpleie) der da? Bmwccn har greie rabatter hos begge. Det har du helt rett i vettu Bmwccn har ingen rabatter hos bilextra i sarpsborg, har spurt sjefen der engang angående dette. Jeg har ganske så god rabatt der som privat person uansett, spesielt på bilpleie produkter. Har vel muligens rabatter på mekonomen ja, men de er så dyre så de bruker jeg aldri. Hva er prosentene til bmwccn foresten? 15%
Fliid Posted January 26, 2009 Posted January 26, 2009 Det varierer. En bmw forretning her og en der f.ek, bør ikke nødvendigvis ha de samme rabattene på verksted tjenester f.eks. Om jeg ikke husker feil fra hva jeg har lest på sidene til ccn.
Hindmost Posted January 26, 2009 Posted January 26, 2009 Hmm, jeg som trodde slikt var avtalt sentralt.... Da er det nok lokale forskjeller. Tror det er 15 % på mekonomen i Stavanger. Muligens litt ekstra % på Castrol.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now