Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Om dere leser førsteposten så ser dere "Utenom å bytte motor, montere kompressor/turbo" SÅ da er jo ikke det et valg for han.

Desverre er det nok lite å hente på denne motoren, du kan jo borre opp blokka, skifte veiv, porte, kvassere kam og chip for dette, men om dette er verd effektøkningen vet jeg ikke helt... NA trim på en så kjedelig motor i utgangspunktet er ikke noe lønnsomt, hadde det vært en M20 derimot så hadde det vært verd det :)

Skrevet
Bytt bil!

det var ikke akkurat det jeg spurte om da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bortkasta penger å na trimme bilen din! Du kan f.eks. bytta kammer, chippe, bytte eksosanlegg osv for 30-40k. Bilen får litt fleire hester. (har ikkje peiling, men kanskje 25hk viss du gjære det skikkeligt?) Kva er bilen verd etterpå? 3 kr meir kanskje? Og har du automat?!!!

Skrevet

Grenrør, fjerne katalysator, chip og luftfilter vil hjelpe litt, men en 5-serie stasjonsvogn med 2liter og automat er ikke det beste utgangspunktet hvis du er ute etter fart og spenning :wink:

En 540 er ikke ekstremt mye dyrere... (sorry)

Skrevet

Kjøp deg en annen bil og slutt å være så nærtagende! Spørsmålet ditt er like idiotisk som det er søkbart.

Finnes 30212 tråder om dette fra før, ca alle med samme konklusjon. Det er ikke verdt det! Vær fornøyd med det du har, bruk en haug penger på noen få hk ekstra eller kjøp deg noe annet.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...