Reef89 Skrevet Februar 17, 2009 Skrevet Februar 17, 2009 Har kjøpt disse skivene, men er det lys på selve papp skiven? eller brukes de eksisterende instrument lys?
carlhaakon Skrevet Februar 17, 2009 Skrevet Februar 17, 2009 lyset går igjenom skivene som gjør at du får fram den riktige fargen
BreitBau Skrevet Februar 17, 2009 Skrevet Februar 17, 2009 Veeel.. Det varierer litt.. I noen tilfeller bruker skivene lyset fra undersiden, men lyset under er oransj, så er ikke det så lett å få til å bli blått, men det lyser greit nok.. Dette kalles instrumentskiver til vanlig.. Så har du "plasmaskiver" som er skiver med lys i.. Disse må monteres utenpå skivene du har i dag, og det må trekkes ledning som følger med, ned og inn til en omformer som får strøm kun når tenning er på.. Disse koster litt mer, rundt 1000 lappen, og lyser kraftig.. Disse har også ofte lys i flere deler av skivene..
BreitBau Skrevet Februar 17, 2009 Skrevet Februar 17, 2009 Ved nærmere ettersyn er nok det der plasma skiver, siden du har lys i rødfeltet på turtellern..
Reef89 Skrevet Februar 17, 2009 Forfatter Skrevet Februar 17, 2009 Ved nærmere ettersyn er nok det der plasma skiver, siden du har lys i rødfeltet på turtellern.. så disse vil da lyse blått som på bildet?
carlhaakon Skrevet Februar 17, 2009 Skrevet Februar 17, 2009 http://logun.org/e36gauges.htm her har du guide på det
larssr Skrevet Februar 17, 2009 Skrevet Februar 17, 2009 De skivene der er plasma-skiver. Hvis du ser på dem ser du at det går noe slags "ledninger" ut fra skivene. Skal vel også med dimmer og alt på de der? EDIT: Disse koster heller ikke 1000 kr. Får dem for 300 omtrent på ebay
Sir Hofstad Skrevet Februar 17, 2009 Skrevet Februar 17, 2009 Mine har annen utforming. Skal se om jeg finner video.
LianLi Skrevet Februar 17, 2009 Skrevet Februar 17, 2009 Er jeg den eneste som synes de ser litt Honda Civic ut?
Superbeetle Skrevet Februar 17, 2009 Skrevet Februar 17, 2009 Er jeg den eneste som synes de ser litt Honda Civic ut? Nope...det ser ikke direkte pent ut Er sikkert noen som mener at det blir myyyye bedre av å herje med loddebolten på alle de andre lysene i bilen slik at alt blir blått. Men fortsatt vil ikke være pent i mine øyne. Ser jo ut som en tvilsom vodka bar som kommer kjørende..
BreitBau Skrevet Februar 17, 2009 Skrevet Februar 17, 2009 Disse har jeg.. Innopartsskiver.. Nydelige.. Dårlig bilde da men..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå