Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Sikkert rått å se så mange nye ///M på en gang, men må si meg skuffet over fåtallet med E30 og E36... Har sett en bildetråd med litt over 200 bilder fra samme treffet, samme historia som på filmen, IKKE EN ENESTE E34, altså, seriøst? Kom ann liksom, det må da være noen i US of A som fortsatt setter pris på den siste M5'n med I6? Ikke minst siste håndbygde?

Skrevet

Mye pene biler og et par pene damer. Det var en hvit E46 ca 2.45 ut i filmen som falt i smak hos meg 8)

Skrevet

Mye pene biler, men som sagt tidligere så manglet det en del klassikere for at det skulle vært en plass jeg hadde ønsket å opplevd!

Skrevet

Hadde vi hatt samme prisene som de,tror jeg ikke det hadde vært så mange 316,318 og 320`r cruisende rundt her heller tror jeg:)heia avgiftsnorge!!Kult at det var en e10 eller 1602 der:)er ikke mange igjen av de!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...