Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Som overskrift sier, finnes det en forhandler i Norge som har Vorsteiner?

Ser etter CSL bakluke og har funnet i USA og UK, men fra USA skulle de ha utrolige 550$(!) for frakt i tillegg til 850$ for selve luken i plast..

Skrevet

Vet det finnes et firma som oppretter en postboks til deg i USA, slik at butikken sender til denne postboksen og så sender dette firmaet videre til deg. Da pleier ofte frakten og bli billigere.

Husker dessverre ikke navnet på firmaet...

Skrevet

Jøss! Der er det jo sykt mye å spare. Får høre med de hva de skal ha for å frakte det.. :)

Skrevet

Det var visst dyrere å bruke JetCarrier enn å la de sende den... 150$ til JetCarrier og så 4000kr videre til Norge pga volum :roll:

Skrevet

1400kr med båt og det tar 3-4 uker med båt og så skal det sendes videre osv.. Har ikke tolmodighet til slik.. Pluss at de JLewiSW skal ha 150$ for å sende til JetCarrier, dvs 2300kr totalt med båt, 4900kr totalt med fly via JetCarrier og 3400kr med fly direkte ifra JLewiSW uten å gå innom JetCarrier.. Tydeligvis dyrt å sende store pakker.. :roll:

Skrevet

Har snakket med diverse firmaer som selger Vorsteiner i utlandet og det blir sykt dyrt uansett..

Så prøver en gang til: Er det noen som vet om en Vorsteiner forhandler i Norge??

Skrevet

Har allerede gjort det. 1037£ inkl frakt så det er enda dyrere enn fra USA..

Frakten var bare 100£ men hjelper ikke når CSL-luken koster sykt mye mer der..

Skrevet

nå leste ikke jeg så nøye over det med frakt men husk at jetcarrier oppgir frakt inkl. mva hvis du får tilsendt direkte fra et firma i us må du betale mva på frakta også

Skrevet

Er klar over det, men 4000kr for Jetcarrier + 150$ for at de sender til jetcarrier, blir ca 5000kr i frakt totalt. Da er det billigere med de 550$ i frakt + moms..

Skrevet

Hør med SS Performance. Vet de har brukt litt Vorsteiner på sine biler.

Hvorfor ikke kjøpe på GS e.l?

Skrevet

SS-performance ja, kan høre med de..

Fordi at de GS/koed selger ser ut som en mellomting av vanlig og CSL.

De har den listen over skiltlysene og en klump i overgangen til der den begynner å skrå ut mot toppen. Mens Vorsteiner sitt er så og si likt som original CSL.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...