Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 279
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet
Space: Hvordan gjøres den automatiske batchjobben i PS? Er det liksom en "mode" du har laget selv som den automatisk gjør på alle bildene du velger? :)

Antar det er ganske likt som i Paint Shop Pro som også fikser det der meget bra. Du kan først sette på "record", og gjøre de trinnene du ønsker, det være seg watermarks, unsharp mask, osv... alt du kan gjøre er det bare å gjøre på et bilde, og så "save script" etterpå, så starter du batchjobb, velger filer og evt. renaming osv., og velger scriptet du nettopp laget.

Skrevet

Oki :) Hørtes jo genialt ut :D Er litt lei av å lage svarte rammer og sette på navn på bilder jeg redigerer på en måte :D Hvis noen kan legge ut en rask guide til hvordan dette gjøres i PS blir jeg glad :)

Skrevet
Btw: Både Hagenisse, Glenno og Dr_S har tidligere klaget over lite bilder fra bane. Fokuserte litt ekstra på de så jeg bør ha noen bilder til dere ;)

Dette blir spennende BreitBau :D. Bare glede seg som en unge på julaften da 8):D

Skrevet
Sitter å redigerer, å kommer over ett par bilder med RØDT oblat?

Er det ikke PASSELIG sløvt å slippe disse inn på banen?

Holdninga er litt sånn "vi bryr oss ikke om hvordan du har fått skilt, men du må ha det for å slippe inn"

Er flere biler på Gatebil med flere år gamle oblater evt med skilter fra trekkbilen e.l. Går fint så lenge det ikke skjer noe :wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...