Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Original forsterkeren ligger unjder reservehjulet. Der finner du og batteriet. Så alt blir koplet opp under der. Strøm, remote og høyttalerutganger. Du må bruke det siden det ikke er line out på originalsystemer. Men de fleste aktive bassene har inngang for dette. Så du trenger ikke noen adaptere. Bare se etter high input eller noe i den duren.

  • 6 months later...
Skrevet

hey, har akk samme problem, men min er 01 mod uten nav.

Alt er lagt opp å klar, ( nesten) trenger bare å kople meg på nokon høgtaler ledninger, men hvor finner eg det bak? kunne tenkt meg eit koplingsskjema men trur kje det fins på nette. :cry:

Skrevet

Du kan sikkert følge koblingsskjema som ligger på www.e38.org veldig mye som går om hverandre på dem bilene hvertfall av elektronikk.

Ligger forsterkeren orginalt under reservehjulet Stig? På min lå den på venstre side. Men jeg har luft fjører på den så har kompressoren under reservehjulet..

Skrevet

I natt blei eg ferdig me koplinga, tok å henta fra høgtalerne i bak døra.

Overaska at den lille tassen spilla så bra:) nå er det enda meir stas å kjøre x5 <3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...