Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 2.4k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

Det er i en pitteliten dump ja, men kan ikke senke mere som du ser, da kommer jeg meg ikke ned til huset mitt ;) Kjørbart er det, om maner litt forsiktig :)

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet
Mmmm, skeptisk Ole ;) Liker den best clean bak :mrgreen:

Kom aaaan, please!! Vil ha ny bakgrunn...

Skrevet

HAHA ! Så bra ! ;) Måtte le litt når jeg så det bilde! :)

NYYYDELIG E30 du har der! :) Har følgt med en stund nå ;) Den blir bare finere og finere ! :) Håper du ikke kommer til å selge den da ;)

Skrevet

Hehe, lekte med litt med kameraet i gårkveld/natt, men glemte av stativet, så ble ingen skikkelig bra bilder..;) Så tulla litt med det der :lol:

Takk for det..:) Morsomt å få slike tilbakemeldinger! 8)

Kommer nok ikke til å selge den nei tror jeg.. Koster meg ikke noe å ha uansett.. :^o

(Sett bort i fra det jeg koster på den :lol: )

Fikk litt blod på tann her i sta, da jeg fant ut at det vil komme ny motor i bilen etterhvert. Samtidig som den blir byttet så tenker jeg å shine motorrommet skikkelig, og kanskje lakke det i den fargen som bilen har pr. i dag. Samt shine opp motor som skal inn, sånn at hele motorrommet blir strøkent til neste sesong :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...