LasseEllingsen Skrevet Mai 10, 2012 Forfatter Skrevet Mai 10, 2012 Oki. Kan tenke meg at det er noen som bare har slusene for det estetiske sin del..
Tzunami Skrevet Mai 10, 2012 Skrevet Mai 10, 2012 ikke mobb de a! jeg har ikke orket å montere det enda, det ligger klart i garasjen
LasseEllingsen Skrevet Mai 10, 2012 Forfatter Skrevet Mai 10, 2012 ikke mobb de a! jeg har ikke orket å montere det enda, det ligger klart i garasjen Jeg er jo egentlig mustang-lover, og har forelsket meg fullstendig i 67-70 Fastback. Fra 66 og utover var luftinntakene på skjermene og diverse andre steder stort sett ikke funksjonell, de bare så tøff ut. Det er noe jeg ikke kan fordra Sweet mother of love!Har du link lasse?? Jada http://www.ebay.com/itm/BMW-E39-M5-FRON ... 417wt_1243 Dette blir deeeeeilig..
Bjornhbjelland Skrevet Mai 10, 2012 Skrevet Mai 10, 2012 Faen nett de samme som eg kjøpte i vinter! Haha Fantastisk! Eg strammet til litt ekstra og druste på litt Tec7 rundt bak kanten på koppen! Lot det ligge i inne i et par dager. Sitter som fucking støpt!
bayerks-mach-werk Skrevet Mai 10, 2012 Skrevet Mai 10, 2012 kommer til å bli fett syntes fangeren blir en helt annen med disse luftehøla. grommt.
Bjornhbjelland Skrevet Mai 10, 2012 Skrevet Mai 10, 2012 kommer til å bli fett syntes fangeren blir en helt annen med disse luftehøla. grommt. Enig! Blir litt sintere! Lasse: Ikke skyt meg når eg seier at eg vurdere hamann leppe!
LasseEllingsen Skrevet Mai 10, 2012 Forfatter Skrevet Mai 10, 2012 kommer til å bli fett syntes fangeren blir en helt annen med disse luftehøla. grommt. Enig! Blir litt sintere! Lasse: Ikke skyt meg når eg seier at eg vurdere hamann leppe! Fronten blir spesiell og mer racing ^^, Neida, hamann-leppe er jo drit fett! Jeg bryr meg ikke om hvor mange som har det som er tøft. Jeg kjøper det jeg syntes er tøft, uansett hvor mange som har det, visst du skjønner? Men jeg kommer uansett til å rive din av
erxzn Skrevet Mai 10, 2012 Skrevet Mai 10, 2012 Lasse, Jeg lurte på en ting, har du effektanlegg på grombilen din ? hva har du? hvor kjøpte du? sveiste du det på? elr ?
LasseEllingsen Skrevet Mai 10, 2012 Forfatter Skrevet Mai 10, 2012 Lasse, Jeg lurte på en ting, har du effektanlegg på grombilen din ? hva har du? hvor kjøpte du? sveiste du det på? elr ? Ja, kjøpte et fra Supersport som GS har solgt og sikkert fortsatt selger Jeg kappet av potten, og tredde på effektpotten da røret på effektpotten er litt viere enn eksosrøret. Der etter klinte jeg litt "eksostape" eller hva det heter, for å tette Ser mye bedre ut, og høres mye bedre ut.
Bjornhbjelland Skrevet Mai 10, 2012 Skrevet Mai 10, 2012 Fronten blir spesiell og mer racing ^^, Neida, hamann-leppe er jo drit fett! Jeg bryr meg ikke om hvor mange som har det det som er tøft, jeg kjøper det jeg syntes er tøft, uansett hvor mange som har det, visst du skjønner? Men jeg kommer uansett til å rive din av Ja, eg er nett lik! Folk har jo det som er tøft! But we shall fight to the death!
LasseEllingsen Skrevet Mai 10, 2012 Forfatter Skrevet Mai 10, 2012 But we shall fight to the death! Bring it on bitch!
erxzn Skrevet Mai 10, 2012 Skrevet Mai 10, 2012 nice, tusen hjertelig blir nok en ordnings med effektanlegg da altså
LasseEllingsen Skrevet Mai 10, 2012 Forfatter Skrevet Mai 10, 2012 nice, tusen hjertelig blir nok en ordnings med effektanlegg da altså Det må til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå