Rudiiz Skrevet Desember 12, 2011 Skrevet Desember 12, 2011 Har en E46, 99 modell. Har lyst til å sette i angel eyes men lurer litt på hvordan jeg skal gå frem for å få disse satt inn samt hvilke jeg burde velge. Har sett litt på disse : http://www.ebay.com/itm/E36-E46-E39-600 ... 759wt_1163 Men ville høre med dere om de passer. Lurer også på om de går "inn" i lykta så det blir skygge \ smalere bredde på lyset ? Om dere har noen andre dere anbefaler så vil jeg gjerne høre om det
Reef89 Skrevet Desember 12, 2011 Skrevet Desember 12, 2011 søk på forumet det ligger milliardvis av slike tråder og gå for CCFL ringer.
Rudiiz Skrevet Desember 13, 2011 Forfatter Skrevet Desember 13, 2011 søk på forumet det ligger milliardvis av slike tråder og gå for CCFL ringer. Har du ett tips til ringer ? En link muligens ?
Reef89 Skrevet Desember 13, 2011 Skrevet Desember 13, 2011 Biltema,gs,czt.no har vel ccfl. Her er monterings guide: http://forums.bimmerforums.com/forum/sh ... p?t=905125
Rudiiz Skrevet Desember 15, 2011 Forfatter Skrevet Desember 15, 2011 Er disse noe ? http://www.czt.no/catalog/product_info. ... ts_id=4198 Eller er de bedre de jeg linka fra ebay ? Takk for svar forresten
Reef89 Skrevet Desember 15, 2011 Skrevet Desember 15, 2011 De der fungerer meget bra, men de er dyre med tanke på at du får samme greiene mye billigere som du linket til:)
MagnusTP Skrevet Desember 15, 2011 Skrevet Desember 15, 2011 søkte på forumet eg og fant en som solgte for 500,- pluss fragt åsså googla jeg monteringen og fant dette. http://www.youtube.com/watch?v=gZxKxirs ... ure=relmfu
Rudiiz Skrevet Desember 15, 2011 Forfatter Skrevet Desember 15, 2011 Ok. Takk for svar Siste SPM: Jeg lurer på om de går "litt inn i lykta" så det vil bli redusert bredde på lysa ? For meg ser det ikke ut som om de ligger på kanten men henger litt inni på en måte? Stemmer det ? Ogisåfall, er det mye forskjell på og uten de ? Er det forresten forskjell til xenon og ikke xenon ? Edit; Tar da utgangspunkt i de jeg linka først.
Bmwrob Skrevet Januar 12, 2012 Skrevet Januar 12, 2012 Hei, jeg selger angel eyes til E46. De sperrer ikke for lyset på reflektoren din hvis det er det du mener, da den går i ytterkant av reflektoren. Send meg PM for mer info.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå