Hollabaloo Posted July 11, 2012 Posted July 11, 2012 Har noen av dere erfaring med å bytte bremsevæske med dette settet eller liknende? http://www.gasolin.no/index.php?main_page=product_info&products_id=113 Hva er passende "dekktrykk" for E39? 1,5 bar?
D.Toft Posted July 11, 2012 Posted July 11, 2012 jeg bruker denne, http://bilxtra.no/hjem/bilxtra-butikk/g ... teverktoy/ men har ordnet den slik at jeg bruker luftpåfylling utstyr og kompressor istedet. stiller på ca 0.5 bar. funker fjell.
Yngvejos Posted July 11, 2012 Posted July 11, 2012 Jeg har en simplere utgave som koster 100-200 på mekonomen. Den består av et bremsevæskelokk med en ventil i og en slange som går til dekket. Det fungerer veldig bra. Lufter bremsene på egenhånd uten problemer. Har aldri hatt behov for å pumpe på bremsa ifbm lufting etter at jeg tok dette i bruk. Edit: Det er den i innlegget over jeg har.
Hollabaloo Posted July 11, 2012 Author Posted July 11, 2012 Aha. Og den koples rett på bremsevæskebeholderen!
Hollabaloo Posted July 21, 2012 Author Posted July 21, 2012 Den fungerte meget bra! (Gunson Eezibleed) Nå er clutch- og bremse-systemet velsignet med fersk bremsevæske ved hjelp av 20 psi trykk
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now