AlfIngeKåre Skrevet Juni 11, 2013 Skrevet Juni 11, 2013 Hei Har eit problem med el-vindu på førersiden som ikke funker. kan virke en stund etter eg har koblet fra batteriet noen dager men så virker det ikke igjen. passasjervinduet funker hele tiden. takluke funker av og til. Har tatt av dørtrekket og funnet ut at motoren blir glovarm. den får sikkert all slags signal eller det er den som er gåen. Har tatt ut komfortreleet men ser helt fint ut. Bilen er en 1993 325i coupe. noen vert borti dette før? takker for svar
RF91 Skrevet Juni 11, 2013 Skrevet Juni 11, 2013 Skift vindusmotoren Ville ruta gått opp og ned av seg selv om motoren var gåen?
Reef89 Skrevet Juni 11, 2013 Skrevet Juni 11, 2013 Elektriske komponenter har en tendens til og virke av og til ja. Som er et tegn på at en dag ryker det helt. Han sier også at motoren blir glovarm, det er ikke et godt tegn det heller.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå