Gabz Skrevet Oktober 18, 2014 Skrevet Oktober 18, 2014 Har et sett med 18" x 8,5" Rondell 0072. Har skiftet til vinterfelger og trenger litt ekstra penger så tenker å selge dem, men bytte i andre felger er også av interesse, så lenge de er til E39. Kan også ta felger som delbetaling. Dekkene har bare stått på i tre måneder og er veldig lite slitt. Ble kjøpt, montert og balansert hos Dekkmann med kvittering. Er da 235/40R18 rundt om. Felgene er også pene, littegrann kantkjørt på to steder, ingenting alvorlig. Ene felgen har en bulk, så rister litt mellom 120-125kmt, men det kan fikses hos Østfold Felgteknikk for rundt 900 kroner. To felger mangler også senterkopp. (De to andre har original Rondell-senterkopp), men det er bare å kjøpe på nett til småpenger. Utrolig fete felger som ikke alle andre har Kan besiktiges i Ås/Follo-området. Kom med bud/forslag her eller på PM. Bilder: Det kantkjørte:
Gabz Skrevet Oktober 24, 2014 Forfatter Skrevet Oktober 24, 2014 Finn-annonse: http://www.finn.no/finn/torget/annonse?editAd=true&finnkode=52859734
Gabz Skrevet Oktober 26, 2014 Forfatter Skrevet Oktober 26, 2014 Ny pris! 7000. Kan diskuteres ved rask handel.
Jon Erik Lofthus Skrevet November 7, 2014 Skrevet November 7, 2014 Hei hvordan trur du passformen hadde blitt på en e46? om det isåfall kan være bra, er jeg intr:-)
Gabz Skrevet November 7, 2014 Forfatter Skrevet November 7, 2014 Sjekket det opp på nett nå, går ikke. Da stikker hjulet ut av hjulbuen din
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå