Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • 5 weeks later...
Skrevet

Hallo. Jeg sliter endel med tilkobling av det elektriske på min e91. Er det noen som kan hjelpe meg med dette? 

Har lest monteringsanvisning og hele Pakka godt men skjønner ikke en drit. 

Kan noen fortelle meg hva disse ledningene er? Etter min tankegang skal da ledninger samsvare med koblinger i 7pin kontakt opptil baklys via en boks som sitter på ledningsnettet men finner ikke ut hva som er hva😏 Mvh Stian 

(noen som har bilder av sin kobling kanskje)?

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Skrevet

Du har vel en "boks" som følger med ledningsnettet ditt. Tror nok denne boksen motar de fleste signalene på "bus" (datasignal) samt er tilkoblet batteri + og jord, og så sender det videre riktig til hengerkontakten.

Jeg mener jeg koblet meg på en eller to bus kabler samt, en kabel i hver baklykt og pluss/jord.

Skrevet (endret)
23 timer siden, eehgil skrev:

Hvilken leverandør er det på ledningsnettet? Det må vel følge med noen form for dokumentasjon som viser hvordan det skal kobles..?

Eneste som står er det du ser på boksen på bilde her. Og koblingskjema for kontakten er greit å koble(ferdig) men skjønner ikke hva som er hva ut av boksen. Eneste koblingskjema jeg har er for kontakten. 

image.jpeg

Endret av many man

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...