Knutosb Skrevet Februar 3, 2017 Skrevet Februar 3, 2017 Hei har akkurat fått vite at jeg må bytte styrevinkelsensor og at det betyr bytta av blinklyshendel, visker og lyshendel og at dette koster 4900,-+mva. Er styrevinkelsensor og rattvinkelsensor det samme? Jeg har funnet en rattvinkelsensor til min bil hos en bilopphugger, vil den kunne erstatte den delen som er ødelagt på min bil?
wSax Skrevet Februar 3, 2017 Skrevet Februar 3, 2017 Du kan finne en brukt del ja. Kan hende det fungerer å rense den gjennomsiktige plata i sensoren. Skal ligge noen guider på nettet.
bmw vin rød Skrevet Februar 5, 2017 Skrevet Februar 5, 2017 må bytte min også e det bare plug and play eller med det kodes den nye delen?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå