Gabz Skrevet Mars 18, 2017 Skrevet Mars 18, 2017 Hvis jeg fjerner EGR på en 2007 118D (M47TU2D20) og ikke fjerner feilkoden som kommer, er bilen fortsatt helt kjørbar eller vil den gå i noe nødmodus? Tenker hvis jeg må vente en dag eller to med å få koden fjernet etter å ha montert blendekit.
gullsakar Skrevet Mars 19, 2017 Skrevet Mars 19, 2017 Går vel fint å kjøre ville jeg tro. Men denne har vel DPF? Det er denne som kan bli problemet etterhvert(regennerering)hvis EGR ikke kodes bort..
Gabz Skrevet Mars 19, 2017 Forfatter Skrevet Mars 19, 2017 DPF på denne, ja. Tenker bare hvis jeg fjerner EGR hjemme og må kjøre et annet sted dagen etterpå for å få det kodet bort, for eksempel.
Øyvind L. Skrevet Mars 20, 2017 Skrevet Mars 20, 2017 On 19.3.2017 at 15.57, Gabz skrev: DPF på denne, ja. Tenker bare hvis jeg fjerner EGR hjemme og må kjøre et annet sted dagen etterpå for å få det kodet bort, for eksempel. Det er ikke noe problem. Du vil vel bare få motorlampe i instrumentet, men det gjør ikke noe. Bare irriterende å se på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå