Erikfs Posted September 10, 2017 Posted September 10, 2017 Noen som har noen erfaringer rundt hvordan man får slukket varsellampen som varsler om at det er lite igjen på bremseklossene? Har hatt av alle 4 hjulene og kontrollert at det er mye igjen av samtlige klosser.
Daniel. Posted September 10, 2017 Posted September 10, 2017 Sjekk slitasjevarslerene. Venstre fram og høyre bak.
Erikfs Posted September 10, 2017 Author Posted September 10, 2017 hei, og takk for svar. Har kontrollert begge slitasjevarslerene. De ser ut til å være i orden.
Øyvind L. Posted September 12, 2017 Posted September 12, 2017 De er nok ikke i orden siden lampen lyser inni bilen. Best løsning er å kjøpe nye eller du kan klippe kabelen og tvinne sammen de to ledningene som er inne, men da har du ikke noen varsel om utslitte klosser lenger.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now