Gå til innhold

Jokke

Medlem
  • Innholdsteller

    224
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Jokke

  1. Hei! Har du denne enda?
  2. Selges kr 1000
  3. Sjelden 6trinns kasse fra 94 mod M5 vurdereres solgt. Kassen er i topp stand og har høy prisklasse. pm for interesse.
  4. jeg har Carly pro. kan jeg gjøre denne kodingen med den?
  5. ok! takker for svar! dette er gresk for meg. Hva trenger jeg av utstyr for å gjøre dette? noe jeg kan gjøre selv? mvh Joakim
  6. Hei! Jeg har akkurat montert kufatec dab adapter i min 2006mod e91 med navipro. Får ikke opp DAB i menyen i det hele tatt.. Har fulgt prosedyrene i oppskriften og dobbeltsjekket at alt er koblet riktig. noen som har tips?
  7. hei! ser du har en annonse på en 3.0csi for en god stund siden.. har du denne enda?

     

    mvh Joakim

  8. vet du hva slags diff som står på denne ? mvh Joakim
  9. Felgene er solgt
  10. Selger ett sett bbs rc090. 8x17 et20 Felge er hele og runde og uten skader, men trenger en oppussing. 6000,-
  11. Har du eksosanlegg til e28?
  12. 3500
  13. Hei! Ser det er lenge siden, men har du dette enda?
  14. Solgt senkesett til Jan E28. Enkel å grei handel.
  15. SOLGT
  16. Senker ca 45-35 med senkeskåler som følger med. Bud notert Jan
  17. Tenkte å selge alt samlet. Må vere kanon for den som har ett prosjekt! Meget bra deler til en fornuftig pris!
  18. Ingen som trenger??
  19. Opp
  20. Selger mitt komplette senkesett, med bare nye deler. Pulverlakerte ABS fjørbein med Bilstein sprint/sport dempere og AP senkefjører med tuv papir. Nye tårnlager, hjulager og alu bremseskjold fra e34. Har brukt dette til å godkjenne senk på min bil. Vil ha 5000,-
  21. Grenrør og sprut solgt
  22. Selger turbodeler til S38. Nyoverhalt Schwitser/Borg Warner 800 turbo med ceramic coted eksoshus. 66mm kopressorhjul og 83mm eksoskjul. Usikker på A/R. Grenrøret er omsveist fra orginalgrenrør, men er bygget meget tigth inn til motoren og kan sikkert brukes i mange karosseri uten problem. Wastegate føler også med. Siemens deka 788cc dyser Fuelrail og slanger/ filter Intercooler Komplett Elektromotive tec3 sprut, med coiler og ledningsnett laget til for e28/e24 Vil helst selge alt samlet. Pm for info og pris.
  23. Solgt
  24. M30 toppen er solgt.. Tilstanden på m106 er at den sveiv fint da den ble tatt ut, men turboen var dårlig.. Har igjen blokk, veiv og bunnpanne fra m30.. 1000kr
  25. opp
×
×
  • Opprett ny...