Gå til innhold

BMWindividual

Medlem
  • Innholdsteller

    266
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av BMWindividual

  1. Ingen som kan dele sin mening om saken?
  2. Etter lekasje fra intercooler så fikk jeh tilbud fra et verksted som driver med slike får å bytte innmaten. Jobben gikk raskt og jeg fikk bilen etter 7 timer. Spurte dem om det er samme volum på den nye intercooleren, de sa ja, og jeg skulle ikke bekjymre meg sa de. Men etter ar jeg hadde fått bilen hjem så tittet jeg lit nermere og ser at kjølerern er mye smallere 30-40 %. Dette likte jeg ikke. Så lurer på om det kommer til å gå ut over effekten på bilen og om det ikke blir nok kjøling. dette er en Hyundai h-1 . Vet at mange som trimmer setter på større IC for mere effekt. setter pris på svar.
  3. Hei, Orginal BMW E60 17" Felg pakke med vinnterdekk. Finn kode: 47897948
  4. Det er kun bremseklossene til 7-serie som er uoriginale.men av bra kvalitet.
  5. Hei, Rydder i garasjen og selger diverse deler fra e39.og E65 -A/C kompressor fra E39 1996 mod. helt o i orden. -A/C kontrollpanel fra e39 2001 mod E39 - ABS/ASC pumpe fra 1996 mod E39 -GPS-antenne 2001 mod E39 -luft kanaler(plast) for bremser NYE (par) ikke M, E39 -Skjold, underskjerm fører side frem NY E39 -Plast ramme for tåkelykter E39 M NYE -Plast del mellom underskjerm og fanger M NY E39 -Tåkelykt M E39 - Bremseklosser 7-serie E65 bak NYE bilder kommer.
  6. http://m.ebay.com/itm/261340688022
  7. Hei. Har ettermontert dette selv, men i dag ville jeg kjøpt uoriginalt Kina produkt som er mye bedre og billigere. En venn av meg ettermonterte slikt anlegg.Kjøpte i Larvik for kr 2500, http://m.ebay.com/itm/261340688022
  8. De fleste RFT dekk støyer mer en vanlige dekk. Selv kjørte jeg med Brigdtstone dekk en sommer og dem støyet en god del mer en de fleste dekk jeg hadde kjørt med.
  9. Har ikke el fra før. Noen som vet hvordan det må kobles eventuelt koblingsskjema? Byggde om selv fra manuel til M5 elektrisk. Tokk strøm fra cigarettenneren og til hver av fremstolene koblett til hoved strøm til setene. Alt fungerte fint utenom memory som jeg ikke hadde fra før.
  10. Jeg har selv god erfaring med Brigdstone Potenza dekk. Meget bra feste på tørt og imponeremnde på vått underlag.Beste dekk jeg har hatt når det gjelder vannplaning. Slites en del men ikke så fort som Continental. http://www.dekkonline.com/cgi-bin/rshop ... sowigan=So Falken har jeg dårlig erfaring med, dårlig grep på tørt og farllig dårlig på vått føre.Når det er sagt så vet jeg ikke noe om det nyeste dekk fra Falken, kanskje er de blitt bedre. Selv har jeg kjøpt til min X5 DUNLOP SP Sport MAXX fra dekkonline.com http://www.dekkonline.com/cgi-bin/rshop ... sowigan=So Ta en titt på denne: http://www.dekkonline.com/cgi-bin/rshop ... sowigan=So Kjører mye gjennom europa og på tyske autobahn så jeg velger blant de beste dekka.
  11. Selger AC-styreehet fra bmw 5-serie 2001 mod. BMW nr: 64.11-6 915 799 selges hbo. kr 500,-
  12. 4 stk 255 55 18 brukte continental M+S Tyske dekk selges. Kan godt kjøres et sesong til. Kommer fra bmw X5
  13. Enig ( Solgt nå
  14. riktig, hadde ikke elektrisk bak på min bil.
  15. takk , fikk ordnet det. det lå en veier på vensre side.
  16. hei. kom i går på hytta og pakerte bilen..alt var ok. I dag skulle kjøre men da lyste parklyset orange. Fikk ikke kjøre bilen. Koblet av batteriet i 5 min men det ble bare flere feilmeldinger.aktivstyring..4x4 feil..og antispin feil. nå har jeg koblet i fra batteriet og lar det stå litt lenger..for se om det hjelper. er det noen som kan hjelpe med med å få bilen til å kjøre i gjenn. God jul
×
×
  • Opprett ny...