Gå til innhold

Bimmere39

Medlem
  • Innholdsteller

    39
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Bimmere39

  1. Nylig eu godkjent bmw 523 selges for 84 000,- 200 000 km 1998 mod står i sarpsborg bilen er god kjent frem til januar 2012 bilen er meget pen, motor å gir er som nytt tv å jvc dvd spiller følger med
  2. Bmw e39 M5 fanger ønskes kjøpt
  3. kan du legge ut ett bedre bilde av dem ?
  4. Er dem hvite originale eller Har du lakkert dem ?
  5. hvor mye har du tenkt deg for disse felgene da ? Hva er dimmen på dekka ?
  6. Er det gummi på alle felgene ? Å dekk dim
  7. hey, har noen angeleys som jeg kjøpte i fra en styling butikk, kontakten i blinklyset er smeltet å jeg har ingen aning hvor jeg kan få kjøpt ny blink lys holder. For orginal å den jeg har er veldig forskjellig, den jeg har er to sånne klypper på som man klemmer i sammen for å ta ut, noen som vet hvor jeg kan få tak i det ??
  8. Instrumentpanel med bensin måler å killometer teller å alt øsnkses kjøpt
  9. hvis du selger grøfte lysene for 300 så sende meg dem i dag da !
  10. Hvor mye skal du ha for denne fangeren ?
  11. Hvor mye har du tenkt for disse felgene da ?
  12. Ønsker å kjøpe venstre for-dør til bmw e34, panser å fanger foran å bak hvis dette tilfeldigvis skulle være burgunder farge
  13. ønsker å kjøpe seter til bmw e34 helst skinn seter, ta kontakt hvis du ikke skal ha altfor mye for dem da trenger også angeleyes
  14. Du kan få kjøpt mine lyktelister for 200,-
  15. Er interesert i interiør. Hva er pris på det ? Åssen farge er det på bilen ?
  16. østfold
  17. jeg trenger veeeeeldig hjel her. Varmeapparatet går for fult men det kommer ingen luft. Har justert å stilt på alt. hva kan det være ? Før kom det luft i frontrute å ved beina, å bare kald luft over cd spiller å i dører. Nå kommer det ingenting i dører å frontrute. Men nå kommer det så vidt littegran over cd spiller ?
  18. Hei Jeg har ett problem med varmeapparatet på min bmw e34. Når jeg kjøpte bilen kom det varm luft ut nede ved beina også oppe ved frontruten (ikke midt i bilen å på side av dører) Jeg holdt på å fikkse på noen knapper som ikke gikk som dem skulle, dem var tråkke så jeg måtte åpne å smør litt inni den boxen. da jeg var ferdig montert igjen var alt motsatt, kom varme over cd spille å dører, men ingenting ved frontrute å ved beina. Etter dette åpnet jeg dekselet på passasjer siden forran så jeg kunne regulrere manuelt i stedet. men ingenting skjer, selv om disse spjella åpner å lukkes. Skjønner ingenting jeg. Men håper noen her er kan svare meg på dette ???
  19. Hei Jeg har ett problem med varmeapparatet på min bmw e34. Når jeg kjøpte bilen kom det varm luft ut nede ved beina også oppe ved frontruten (ikke midt i bilen å på side av dører) Jeg holdt på å fikkse på noen knapper som ikke gikk som dem skulle, dem var tråkke så jeg måtte åpne å smør litt inni den boxen. da jeg var ferdig montert igjen var alt motsatt, kom varme over cd spille å dører, men ingenting ved frontrute å ved beina. Etter dette åpnet jeg dekselet på passasjer siden forran så jeg kunne regulrere manuelt i stedet. men ingenting skjer, selv om disse spjella åpner å lukkes. Skjønner ingenting jeg. Men håper noen her er kan svare meg på dette ???
  20. 1998 mod 198000 km innbytte? hva slags bil har du å komme med da? er mest interesert i cash egentlig
  21. Har en bmw e34 som jeg skulle ha lakkert bare utvendig, hvor mye tar du for det ?
  22. Hvilket forsikrings selskap har du da ?? siden det er så billig ?
  23. Bmw e39 baklykter selges selges for 1000,- NY PRIS 2398,-
  24. HAR DU FORTSATT STYLING ?
×
×
  • Opprett ny...