Gå til innhold

kreastian

Medlem
  • Innholdsteller

    240
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om kreastian

  • Bursdag 12/17/1991

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Interesser:
    Oppland, Gjøvik

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

kreastian's Achievements

  1. Har en 330XD Touring, ingen planer om å selge sånn egentlig - men alt er til salgs for riktig pris. Skal sies at denne er manuell, men vanvittig morsom bil. Sprek 3.0L med den kraftigste motoren. 204hk, bånndrag fra helvette. (Unnskyld språkbruken) Skinnint og alt av utstyr, mangler bare el. seter. 200k, står på Gjøvik
  2. Har fått jaga meg til å lage en FINN-annonse også: FINN-kode: 47499704
  3. Heisann. Vurderer å selge min E30 med 27.000km på teller'n til fordel for bruksbil. Masse bilder av bilen på side 3! http://bimmers.no/topic/762340-bmw-e30-318ia-27000km/ Har en mappe med papirer. Bilen er en 1990 modell og er førstegangs-registrert i Norge 01.03.2012. Det jeg vet som må kikkes på er: - Termostat må byttes - Låsen på passasjer-dør kan være litt vrang, funker fint fra innsiden - Bensinmåler tuller litt ved full tank, men funker optimalt ved 3/4 og under Så det er bare lettvinne feil for en som liker å drive med litt småplukk. Har ikke oppdaget noe annet enn dette! Har hørt litt rundt om hva folk mener er en grei pris, og har kommet frem til at jeg setter den til 97.000kr - bud er såklart lov. Er å nå på PM eller kristianz0r@hotmail.com Jeg er utfattelig dårlig til å skrive annonser osv, så om det er noe dere lurer på så er det såklart bare å spørre! Har byttet felger på bilen så den står nå på orginale E30 hjul. Hvordan forrige eier hadde samvittighet til å bytte hjul på bilen skal jeg la være å kommentere.
  4. Jepp. Har hørt mye forskjellig, derfor jeg valgte å legge det ved her. Noen sier takluke, andre vindu.. Ikke at det har så mye å si med tanke på at det vil ha samme effekt. Men lurer mest på om man i det heletatt trenger det, og isåfall, hvor mye glippe?
  5. Daaaa er endelig bilen satt under tak! Brukt noen timer på å rydde garasjen idag. Lå masse div. bygg materialer overalt, store sager, benkeplater osv.. Så nå er garasjegulvet strøkent. Har også tatt meg tid til å vaske alle hjul samt en skikkelig grundig vask av E30'n. Så nå er den rygga inn og klar for vinteren. READ BELOW: Så da har jeg ett spørsmål til dere lesere der ute. Nå har det seg sånn at bilen står i en kald, uisolert garasje (noe jeg har hørt skal gå bra). Men er det ikke da greit å ha noe utlufting? Evnt åpne en liten glippe på takluka f.eks? Evnt hvor mye? Takk for svar! Throwback Saturday fra turen opp til Bud. Litt morro må man ha det
  6. Har en klin orginal E30 som jeg stilte ut på GS-bildeler treffet i Bud. Etter treffet ble det en shoot på kaia. Tok et bilde som vi redigerte om for å se hvordan den ville blitt ... LAV! FØR: ETTER: Edit: Klin orginal nå, var ikke det der.. xD
  7. Ahh, skulle ønske man kunne spole tilbake å få leve på den tiden der! Sykt fete biler og stil! Ontopic: Har ingen anelse om bilen, tho. :/ Gleder meg til svar! Fan av god, gammel BMW!
  8. Nice! Vente noen år til jeg da, siden min er 90'
  9. Hehe, helt enig! Det så ut som han siste eieren før meg hadde prøvd å trikse litt med en lakkboks. Var lakkert dårlig så det hadde begynt å flasse. Selv kjørte jeg bilen til GS-treffet i Bud, da, som Jørgen Lie sier - løp jeg rett inn og kjøpte meg chrome-nyrer!
  10. Kan ikke akkurat si det skjer så altfor mye her for tiden heller. Er jo ingenting som blir gjort med bilen bortsett fra godt vedlikehold, så har liksom ikke noe å oppdatere dere om. Tror ikke dere har lyst til å se på hver gang jeg vasker den.. Er stort sett bare vask som skjer om dagen også da førerkortet er beslaglagt. Så da har jeg heller brukt tid til å rydde i garasjen så bilen får stå under tak i vinter. Så det som skjer fremover er vel mest klargjøring til det. Throwback Friday fra GS-Bildeler treffet i Bud.
  11. Opp. Som sagt, pris kan diskuteres! Helt strøkne..
×
×
  • Opprett ny...