Gå til innhold

bmwkenna

Medlem
  • Innholdsteller

    101
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av bmwkenna

  1. fint bygg men, hartge sin H35 ser vel ikke sånn ut hvis jeg ikke husker helt feil er vel ikke en m88 detta
  2. bmw e 30 618 trykkplate selges ny kom med bud skambud kan du bare glemme
  3. girkassa er solgt
  4. girkasse med fordelingskasse e30 ix selges høyest bydende over 1500 å ei komplett forstilling til ix med fjørbein med spindler å bremser travers servo tanstang mangler servopompe. drivakslinger å framdiff. selges fortrinsvis samlet holder til i eidsvoll.
  5. lest gjennom hele tråden å må bare si det detta ble sinsykt bra
  6. her var det mye bra deler lykke til med salget
  7. intresert i listene rundt frontvindu begge deler sendt pm
  8. hmm m3 går vel orginalt til 260
  9. fant han på fb.
  10. http://bimmeren.no/viewtopic.php?f=9&t=1407
  11. performancebremser fra 135 i ?
  12. solgt
  13. fåkke lakt inn bilder men har du et tlf nr skal jeg sende deg på mms
  14. bmw motorsport toppdeksel til m20 selges nytt ring meg på 97761673 IKKE sms
  15. ja vi får bare vente å se hvem som blir den store vinnern til slutt bimmers.no eller bimmern.no. for noen har gått skoa av seg det er sikkert å vist
  16. begynner å bli mange medlemmer på det andre forumet til hylle hva vil dere gjøre sånn at folk blir her inne? virker som dere vil ødelegge et forum som fungerte bra fra før av?
  17. alle facelift ix kom med abs så tror du vil få problemer med å finne noen som passer fra facelift.
  18. blir beholdt selv fått så mange pm om deler å blir uaktuelt å selge den i deler så blir bygd oppigjen
  19. hei hvor holde du til? å har du et tlf nr ? intresert i fuel tanken å relokatinsettet. send meg gjerne i ml på 97761673.
  20. kan vel si etter å ha prøvd ut detta nye systemet at jeg ikke er helt fornøyd men, man skal gi ting en sjangse å funker det ikke for meg så fins det fb å finn,no så enkelt å greit er det mye som kunne vert forandra på å for å få med alle må nokk det gjøres. jeg har begynt å se mere på fb sidene med bmw kjøp å salg en her å er vist mange med meg som diskuterer det nye her inne. blitt for rotete for min del. sikkert fint med masse nye duppeditter når du er 20 men, når du er over dobbelt så gammel så funker det dårlig.
  21. passer utenpå vanlig e30 bare å limen på å sparkle overganger ja
  22. den ligger i grunnlovsbygda/ EIDSVOLL tja hva trenger jeg hmm kom med forslag ?
  23. acm i sverje som har laget begge deler å minstepris er 2500. veldig god passform til e30 m3 mere er det vel ikke å si eller kan bytte i noe gromt til e30 cupe kom gjerne med bytteforslag ?
  24. bmw e30 m3 takkasett selges
×
×
  • Opprett ny...