Gå til innhold

Ciedre

Medlem
  • Innholdsteller

    32
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Ciedre

  1. Er det noen som vet ca pris det koster å få dette gjort? Bare en kanal som må skiftes.
  2. Helt utrolig. Fortsatt ikke ferdig med en eksamen som skal være ferdig i morgen, men likevel sitter jeg her og leser på denne tråden og dør etter flere oppdateringer.
  3. Phew, var jaggu bra du fant synderen =)
  4. Må helt ærlig si at jeg støtter deg i din definering av retro begrepet. Men at du har samme forståelse av det begrepet viser du jo klart med din forkjærlighet for eldre bilstereo. Å høre navnene på de gamle forsterker merkene gir meg flashbacks tilbake til dagene med 9x6 Decades i hatthyllene =)
  5. Er bare en ting jeg kan si om fargen Var så smått skeptisk når jeg hørte om fargen første gangen, men det der blir bare helt utrolig pent
  6. Venter i desperat spenning på neste update her =)
  7. Jøss, såg råherlig ut der. Hvor i tyrkia er dere? Nesten så det er fristende å bestille en reise for hele familien til høsten når jeg ser slike bilder.
  8. Forventer bilder og oppdateringer fra ferien også.
  9. Du får ha en fin ferie. Kanskje det er akkurat det du trenger for å få litt fornyet styrke til å fortsette på bilen også. (Lurer sterkt på hvilken tråd jeg skal følge med på de neste 2 ukene)
  10. Venter spent på flere oppdateringer her. Dager er liksom ikke det samme uten
  11. Har akkurat samme problem på min e36. Skal ta å skifte termostaten i neste uke, så jeg håper det skal gjøre susen
  12. Er veldig fine felger det, som sikkert hadde sett helt rått ut på bilen din, men er jo litt synd å kjøpe replica felger når du har bbs felger fra før.
  13. Råfin blåfarge du har valgt. Med frykt for å fornærme noen, men jeg greier virkelig ikke å forstå hvorfor så mange synes at gule lys er fint
  14. Bøyer meg i støvet
  15. Ser det står "Vented enclosure" så da antar jeg den har bass rør også. I så fall burde det være mulighet for å korte ned litt på lengden de stikker inn i kassen, og heller forlenge de litt på utsiden så de kommer opp av hatthyllen.
  16. Måtte ut for å flytte bilen i dag, og merka at problemet hadde blitt borte av seg selv, og har nå fått en litt grommere lyd fra potta. Tyder dette på at det er innholdet i katalysatoren som har løsna?
  17. Med røra opp gjennom hatthylla så vil jeg nok tro de der skal fungere bra ja. Er som regel ingenting i veien med lydtrykket på MTX subs for å si det slik.
  18. Noen som kan fortelle meg hvordan man deaktiverer lambdasonden?
  19. Tanken er ikke tom nei, så det kan ikke være det. Var litt skranglelyd i potta i dag, så er det kanskje mulig at katalysatoren har løsna og ligger og tetter?
  20. På vei hjem i dag så begynte bilen brått å nekte å dra over 3000rpm. Straks den nærmer seg 3k så begynner den å rykke som en gal og merka også at det virker som jeg har mista en del kraft. Motoren har ikke gått varm, og det kommer heller ingen ulyder av noe slag fra motoren. for å være helt ærlig så vet jeg så lite om motorer at det er rimelig latterlig. Noen som har noe fornuftig forslag til hva det kan være? Mulig at det kan være noe så enkelt som bensinfilteret som har blitt småtett? Hadde glemt igjen lommeboka hjemme så fikk ikke fylt på før jeg kom hjem, og da begynte den stygt å nærme seg tom tank
  21. bandpasskasse kan gi en helt super lyd, men jaggu ikke lett å få dem rett.
  22. Vist du helst vil ha 10" så hadde jeg gått for http://www.bassbrothers.no/display.aspx?menuid=10105&prodid=147
  23. Personlig hadde jeg gått for en 13" K2 Power 400/800W 2+2 ohm Kanskje den mest utrolige sub jeg har hørt i noen bil WX2 er så klart enda bedre, men også en del dyrere, og kanskje ikke verd den prisforskjellen som er mellom de to. Og vist du i tillegg skaffer deg en audison forsterker har du virkelig noe som er i stand til å produsere nydelig lyd.
×
×
  • Opprett ny...