
MarcusJansen
Medlem-
Innholdsteller
66 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Innholdstype
Profiler
Artikler
Forum
Galleri
Blogger
Kalender
Alt skrevet av MarcusJansen
-
Ny pris ! 2000kr
-
150-250kr
-
jepp det går fint
-
Bmw e46 coupe 2.2 Individual 2003 MÅ SEES!
emne svarte i MarcusJansen sin MarcusJansen i E46 3-serie (1998-2006)
Sterling Gray Metallic -
Selger 2 stk originale hjulbuer som er fra en original e46 M3. Planen var selv og bygge komplett m3 men har dessverre ikke tid. Disse er kappet slik at man akkurat får den bredden og utseende fra en original M-bil. Setter prisen til 2500,- Holder til på Sotra 30 minutter ifra Bergen sentrum. Kan nåes på 91759276.
-
Da har tiden kommet for at jeg må selge grunnet kjøp av bolig. Denne bilen har helt fantastiske kjøreegenskaper og er godt holdt av alle eigere. Bilen skiller seg ut ifra andre da dette er en Individual utgave med fargen Sterling gray metallic. Bilen er jevnlig polert og vasket 1-2 ganger i uken, samt bytting av olje\oljefilter. Bilen ble akkurat eu-godkjent så neste kontroll blir 05.09.16! Km stand på bilen per dags dato er 149 094. Understell: *Supersport Black Evolution Lys: *Exenon 8000k i frontlykter *LED Baklykter (originale følger med) *LED Skiltlys *Mørke frontblinklys *Mørke sideblinklys *Mørk lamin-x på frontlykter (kan rives av om ønskelig) *LED Angel Eyes *U.S Blink modul Interiør: *M-sport short-shift girkule *Sports-stoler i grått skinn *Etter monter AUX på original spiller *God lyd fra originalt anlegg med original subwoofer Eksteriør: *M-tech frontfanger og bakfanger *Proff sotet ruter hele veien rundt *Shadowline lister *Sort grill i høyglans *Lamin-x på frontlykter *Led-baklykter *M3 bagasjeluke list Dekk\felger CSL M3 felgene som er på bilen på bildene er solgt, men om kjøper ønsker kan like felger anskaffes ved salg eller andre felger. Det følger også med piggfri vinter dekk\felger som er kun brukt en vinter så det er fortsatt mye mønster igjen. Dette er en bil som skiller seg ut i mengden og bør sees\prøves for riktig inntrykk. Eneste som er å si om bilen er at det er noe steinsprut på frontfanger, men ikke noe store greier. Innbytte er ikke av interesse. Kontakt meg gjerne på Mob: 91759276 for en hyggelig Bmw prat eller spørsmål om bilen. Bilen befinner seg på Sotra 30 minutter fra Bergen. Pris: 139 000 + omreg !
-
19" Csl replica felger med dekk !
emne svarte i MarcusJansen sin MarcusJansen i Felger & dekk selges
Felgene er dessverre solgt. -
Godt og høre da fikser han nok frakt !
-
Eg e veldig interessert i felgene, hvor holder du til ? Mulig og sende dem ?
-
selge uten dekk ?
-
Interessert i å selge felgene ?
-
Selger nå mine Csl replica felger med dekk da jeg har tenkt meg ett nytt felgsett. Felgene og dekkene er 2 mnd gammel og aldri kantkjørt, så fremstår som ny ! De har stått på en e46 Coupe i mitt eige. Dekkene er av typen Nankang: Framme - 215\35\19 Bak - 235\35\19 Felger: Framme - 8,5" ET35 Bak - 9,5" ET27 Setter prisen til 8500,- Felgene befinner seg i Bergen. Bytte i andre felger kan være av interesse, men har egentlig sett meg ut nye felger.
-
Da har jeg hatt en liten photoshoot etter det har blitt gjort en del nye ting på bilen ! Montert Blanke svarte nyrer Coiloverene justert i bunn framme Spacet ut 10mm framme Montert m3 speil (ikke på bilder, kom på i helgen) Liten sommer service har fått en ide om kanskje og foliere taket i svart høyglans, noen kommentarer til det ? Håper bildene faller i smak !
-
Tar de depo sota blinklysene for 150kr ? Passer en 2002 coupe sant ?
-
hei igjen ! Lenge siden forrige update grunnet sydentur osv osv Har ikke skjedd stort annet enn mye vask og pleie samt tatt en del bilder. Bilen skal på eu-godkjenning 09\14 så blir en stor-service nå før sommeren. Ting som er handlet inn: -Performance skiver, kalippere og greenstuff klosser -Sort høyglans grill -10 mm spacere til framme Ting som skal gjøres på service: -Alt av bremser framme(Kalipper,klosser,skiver) -Alt av bremser bak -Oljebytte, oljefilter -Plugger Har ikke fått montert spacere helt enda og understellet skal i bånn framme så det vil komme flere bilder når dette har blitt gjort Noen bilder jeg knipset etter vask!
-
ønsker å kjøpe karosserideler fra e46 m3..buer foran å bak samt fangere
-
Har skjedd en del ting siden sist her ! Nye dørhåndtak og chrom lister langs siden på bilen lakkert i bilens farge pluss den har fått seg en frekk liten "vinge" bak Syntes dette gjorde bilen en del hakk penere. Så var jeg også så heldig og få kjøpe 4 stk helt nye csl replika felger i eske av "Thundercoil" her inne på forumet dekk er bestilt så kommer bilde når disse har kommet på bilen. Felgene er 8,5 ET35 framme og 9,5 ET27 bak noe som jeg tror blir en rimelig fin "Fitment" Dekkene blir 215\235 men endel strekk tenker jeg Neste planer som kommer om litt blir: -Foliering av lister rundt vinduer (shadowline) -Originale m3 speil(Skaffet) -Performance bremser -Originale el.m3 stoler (Under vurdering) Noen bilder etter montering og vask
-
Hvilke dekk kjører du med på felgene ? kjøpte meg nye csl felger igår med 8,5 et35 og 9,5 et27 men vet ikke hvilken dekkdim jeg burde gå for. Har lyst på litt strekk nærmere noe likt du har på dine ! Ellers, utrolig fin bil
-
heisann, hvordan tror du det går på en e46 coupe med disse ? holder til på sotra så kort vei
-
Okei tror eg prøver meg på plastidip i første omgang, hvordan er det og demontere listene ?